EYE CANDY

GET THE LOOK

Na celou pleť naneste lehký podklad v podobě CC KRÉMU SPF 15.

Pomocí štětce naneste tmavě modrý odstín z PUDROVÝCH OČNÍCH STÍNŮ TRIO Cabaret od středu očního víčka směrem k vnějšímu koutku. Barvu aplikujte až k očnímu záhybu a pomyslný trojúhelník dobře vystínujte. Pro dosažení větší intenzity naneste modrou barvu ještě v jedné vrstvě. Poté aplikujte světle fialový stín z Tria přes celé oční víčko a přes vrstvu modré barvy. Vystínujte celé oko přes oční záhyb až směrem k vnějšímu koutku. Poté zvolte HIGH SHINE PUDROVÉ OČNÍ STÍNY v odstínu Pink Pearl a naneste je od vnitřního koutku přes oční záhyb až těsně pod obočí, abyste spojily všechny barvy a zamezily ostrým přechodům.

Na horní víčko nakreslete od vnějšího koutku směrem k vnitřnímu tenkou linku TUŽKOU NA OČI v odstínu Dark Purple. Na spodní víčko nakreslete oční linku těsně do linie řas. Začínejte opět ve vnějším koutku, pokračujte směrem k vnitřnímu a ukončete ji zhruba ve 2/3 oka. Pro zjemnění linky a vytvoření kouřového vzhledu přejeďte přes oční linku tmavě modrým stínem. Vnitřní koutek a spodní linku ještě vystínujte pomocí stínu Pink Pearl. Poté ještě nakreslete linku do vnitřího oka na horním i spodním víčku. Naneste řasenku.

Na tváře naneste lehkou vrstvu DLOUHOTRVAJÍCÍ KRÉMOVÉ TVÁŘENKY v odstínu Cashmere Peony. Nanášet ji můžete pomocí konečků prstů nebo štětcem na make-up. Poté ji do pleti jemně vklepejte.

Rty nechte přirozené a matné. Použít můžete MATNOU RTĚNKU FULL COVERAGE v odstínu Bare it All.