Aktuální informace
Velikonoční svátky 2024: SLEVA AŽ 50% NA VŠE!
K objednávce nad 1000 Kč získáte DOPRAVU ZDARMA.
K objednávce nad 2000 Kč získáte DOPRAVU ZDARMAATRAKTIVNÍ DÁREK.

OKRESNÍ MANAŽERKA

Hledáte příležitost, kde se můžete dále rozvíjet a uplatnit svůj talent? Komunikujete ráda s lidmi, jste ambiciózní a cílevědomá? Máte zkušenosti s efektivním vedením lidí, dokážete motivovat sebe i ostatní? Baví Vás svět kosmetiky a líčení?  Možná hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • Vytvoření okresního zastoupení a vybudování lokálního firemního kosmetického studia
  • Aktivní podpora prodeje značky, organizace propagačních akcí
  • Schopnost vytvořit a rozvíjet dobrý tým:
    • vytváření stabilní základny koncových zákazníků
    • vytvoření týmu kosmetických konzultantek pro kosmetické centrum
    • vytvoření sítě partnerských kosmetických salónů pracujících se značkou JAFRA
  • Zodpovědnost za prodejní výsledky ve svěřeném regionu
  • Vedení obchodního týmu, jeho motivace a školení

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Praxi v oblasti prodeje a vedení týmu
  • Zkušenost z oblasti kosmetickho průmyslu výhodou
  • Příjemný vzhled a vystupování
  • Schopnost motivovat sebe i ostatní
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, loajalitu
  • Připravenost pracovat formou živnosti
  • Nástup nejlépe ihned

Nabízíme:

  • Perspektivní práci pro zavedenou a neustále expandující značku
  • Výhradní působnost v okrese
  • Nejvyšší ohodnocení v oboru na trhu s přímou vazbou na výsledky práce
  • Možnost profesního růstu a prostor pro realizaci vlastní kariéry
  • Pravidelný trénink potřebných znalostí a dovedností

Pozice je aktuální pro následující lokality:

Jihomoravský kraj – Blansko,  Znojmo

Středočeský kraj – Benešov, Beroun, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha-západ, Příbram, Rakovník

Praha - Praha 2, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10

Královehradecký kraj - Hradec Králové, Jičín,  Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Vrchlabí

Plzeňský kraj – Rokycany, Plzeň

Karlovarský kraj - Karlovy Vary, Sokolov

Vysočina Havlíčkův Brod,  Žďár nad Sázavou, Jihlava

Jihočeský kraj – Český Krumlov, Jindřichův Hradec,  Prachatice, Strakonice

Olomoucký kraj – Přerov, Šumperk, Jeseník

Pardubický kraj Chrudim, Lanškroun , Ústí nad Orlicí

Ústecký kraj – Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

Moravskoslezský kraj – Bruntál,  Nový Jičín, Ostrava-město

Liberecký kraj – Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily

Zlínský kraj – Vsetín

Jiné sdělení:

V případě zájmu o uvedenou pozici pošlete motivační dopis spolu s profesním životopisem na níže uvedenou e-mailovou adresu. Do předmětu e-mailu napište "OKRESNÍ MANAŽERKA" pro ... (jakou lokalitu)

E-mail: job@studio.cz