Aktuální informace
K objednávce nad 1000 Kč získáte DOPRAVU ZDARMA.
K objednávce nad 2000 Kč získáte DOPRAVU ZDARMAATRAKTIVNÍ DÁREK.

KRAJSKÁ OBCHODNÍ MANAŽERKA

Náplň práce:

  • Výkonná obchodní pozice a zodpovědnost za obchodní aktivity ve svěřeném regionu
  • Vytvoření krajského zastoupení a vybudování firemního kosmetického studia
  • Aktivní akvizice a vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Vytvoření stabilní základny koncových zákazníků, týmu kosmetických konzultantek a partnerských salonů
  • Vedení týmu okresních manažerů, jejich motivace a trénink
  • Plnění stanovených obchodních cílů a aktivit
  • Úzká spolupráce a komunikace s vedením společnosti, účast na obchodních poradách

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Praxi v obchodní činnosti, v kosmetické oblasti výhodou
  • Zkušenosti s vedením týmu lidí
  • Velmi dobré prezentační a vyjednávací schopnosti, příjemný vzhled
  • Schopnost motivovat tým
  • Vysoké pracovní nasazení, proaktivní přístup, orientace na výsledky
  • Stabilní, vstřícná, komunikativní, flexibilní a samostatná osobnost
  • Připravenost pracovat na živnostenský list
  • Nástup nejlépe ihned

Nabízíme:

  • Perspektivní práci pro zaběhnutou a stále expandující značku
  • Výhradní působnost v kraji
  • Nejvyšší ohodnocení v oboru na trhu s přímou vazbou na výsledky práce
  • Možnost profesního růstu a prostor pro realizaci vlastní kariéry
  • Pravidelný trénink potřebných znalostí a dovedností

Pozice je aktuální pro následující kraje:

Liberecký kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Vysočina a všechny kraje ve Slovenské republice

Jiné sdělení:

V případě zájmu o uvedenou pozici pošlete motivační dopis spolu s profesním životopisem na e-mailovou adresu job@studio.cz. Do předmětu e-mailu napište "VÝHRADNÍ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE" pro ... (jakou lokalitu)