Aktuální informace
K objednávce nad 1000 Kč
získáte DOPRAVU ZDARMA.
K objednávce nad 2000 Kč získáte
DOPRAVU ZDARMAATRAKTIVNÍ DÁREK.

STUDIO VISAGE

Petra Kunstová, vizážistka, stylistka, kosmetická poradkyně
Sadová 2
760 01  Zlín

Tel.: 604 503 455

kunstovapetra@gmail.com
www.visagestudio.cz (stránky připravuji)

O MNĚ 

Už jako malá holka jsem vždy s oblibou sledovala televizní hlasatelky...jak jim to sluší, jak jsou krásně upravené, oblečené, sladěné, usměvavé, příjemné a "ženské". Vždy jsem na ně "zbožně" koukala a už tehdy mě krása ženy a celková sladěnost velmi zajímala. 

Ke kosmetice jako k oboru jsem se dostala díky své velmi citlivé pleti, která málo co snese. Přes dlouholeté zkoušení různých kosmetik jsem před 8 lety objevila kosmetiku Jafru, kterou jsem si velmi oblíbila. Nejen že ji moje citlivá pleť velmi příjemně snáší, ale také vyřešila jako jedna z mála značek mé kožní problémy, které jsem dříve s pletí měla. Dnes na Jafru prostě nedám dopustit a jsem velmi vděčná, že je a že ji můžu používat nejen já, ale také mé, dnes již dlouholeté zákaznice, které stejně jako já vidí na pleti výsledky.

Tato práce mě velmi baví, naplňuje a velmi ráda Vám pomůžu s pletí, pokud si s ní třeba nevíte rady, jako já kdysi :-)

 

Co pro Vás mohu udělat a jak Vám mohu pomoci?

  • Zaměřuji se na důkladnou diagnostiku a analýzu pleti, která je základem k sestavení správné péče o pleť na míru pro Vás.       
  • Vždy řeším aktuální stav pleti a jeji potřeby. Následně můžete využít i pravidelné bezplatné kontroly pleti a "SOS" servis po telefonu.
  • Poskytuji individuální kurzy líčení /jak základní, tak pokročilé/ - dle Vašich požadavků, časových i finančních možností.           
  • Součástí mé nabídky je i stylové poradenství a "exkurze" do Vašeho šatníku.
  • Můžete využít i službu "Kompletní vizáž na míru", profesionální "Svatební líčení" či "Foto make-up" či další vizážistické služby.
  • Mým cílem je především Vaše spokojenost nejen s produkty či mými službami, ale především celkově sami se sebou.. :-)...pomůžu Vám objevit Vaše pravé "Já". Těším se na Vás a na naši společnou cestu :-)

 

S láskou 

Petra Kunstová