Aktuální informace
K objednávce nad 1000 Kč
získáte DOPRAVU ZDARMA.
K objednávce nad 2000 Kč získáte
DOPRAVU ZDARMAATRAKTIVNÍ DÁREK.

STUDIO VISAGE

Zdeňka Košařová
Masarykovo náměstí 158
256 01  Benešov

Tel.: 739 103 207

kosarova.z@email.cz

Můj příběh

Dobrý den, jmenuji se Zdeňka Košařová a ráda bych se s Vámi podělila o svůj příběh. 

Než jsem otevřela kosmetické studio pracovala jsem ve službách v oblasti marketingu, obchodu a médií. Což znamenalo být vždy perfektně upravená, namalovaná a oblečená. No řekla bych, že všechno se dalo koupit, ale zdravá a krásná pleť ne. I když se musím přiznat, že jedno z mých zaměstnání bylo i manažerka v lifestylovém časopise, kde jsem se setkala se spoustou značek, které byly volně prodejné a já pořád tápala, nad tím proč, když mám podle všech dostupných informací mastnou pleť, mi nic nezabírá! Vyzkoušela jsem drahé, levné, z lékárny a pořád nic. Takže mi nezbývalo nic jiného než „závidět“ ženám, které mají krásnou pleť a tajně doufat, že možná někdy budu jednou z nich. Život šel dál a já našla inzerát jedné společnosti, kterou jsem znala, že hledají kosmetickou konzultantku a ještě v Benešově. Neváhala jsem a zaslala oficiální cestou CV. Pan jednatel se mi ozval osobně a pozval mně na osobní schůzku, kde mě seznámil se vším. Asi bych se ještě měla zmínit o tom, že pana jednatele jsem trochu znala, jelikož jsem se ho snažila „zlanařit“ do reklamy v časopise a později i vymyslet nějakou marketingovou strategii. Nikdy jsem neuspěla, protože jeho slova vždy byla stejná, a to, že reklamu nepotřebuje, protože jim dělají reklamu spokojené klientky. .. Na osobní schůzce jsem dostala nabídku se stát manažerkou a otevřít si své vlastní studio. Nabídka byla skvělá a ještě bych byla sama sobě šéfem…. Ale bylo tady to největší ale, než se domluvíme. Určitě si chci produkty vyzkoušet sama na sobě a pokud se mi pleť zlepší a budu vidět, že mohu svým klientkám pomáhat tak do toho půjdu….. Následovala osobní schůzka s mou Středočeskou manažerkou, kde jsem se dozvěděla, proč mám takovou pleť, jak se o ni starat a proč…

Další milé překvapení bylo i složení produktů s vysokým obsahem kvalitních ingrediencí, získávaných především z přírodních zdrojů. Po ošetření jsem nevěřila svým očím. Má pleť byla hebčí, čistší a hezčí…. Pak následovala školení a seminář a já se rozhodla, že se stanu součástí teamu skvělých lidí a odborníků.

Pokud také hledáte, tápete a nevíte si rady. Stačí zavolat či napsat. Věřím, že společně dokážeme pro každého nastavit tu správnou individuální péči, která opravdu zabere. 

 

Co pro vás mohu udělat a jak vám mohu pomoci? 

 

Zaměřuji se na důkladnou diagnostiku a analýzu pleti, na základě které Vám sestavím péči o pleť na míru. 

Ke každému klientovi přistupuji individuálně. Řeším především aktuální stav pleti a její potřeby. 

Pravidelné kontroly ve studiu vám zajistí jistotu, že kosmetické přípravky používáte správně, čímž dosáhnete rychlých a viditelných výsledků. 

Máte možnost si přípravky vyzkoušet ještě předtím, než si je zakoupíte. 

Poradím vám i v oblasti dekorativní kosmetiky, líčení, péče o tělo nebo péče o vlasy. 

Každý měsíc máte možnost využít speciální akční nabídky. Pokud budete chtít vědět o novinkách nebo slevách, každý měsíc dostanete informaci do vaší mailové schránky.