STUDIO VISAGE

V NAŠEM STUDIU SE ZAMĚŘUJEME NA ŘEŠENÍ A PREVENCI NESTANDARDNÍCH PROJEVŮ A DOSTATEČNÉ VYSVĚTLENÍ VŠECH MOŽNOSTÍ PRO SPRÁVNOU FUNKCI A OCHRANU KŮŽE.

Chcete se naučit správné postupy a triky, které se používají při líčení jak denním, večerním i k jiným příležitostem, pak jste na srávné adrese. Tým zkušených a odborně vyškolených vizážistek se o Vás postará:)

Potřebujete nalíčit a učesat na sváteční příležitost, večírek, ples nebo svatbu? Náš tým Vás rozmazlí a zahrne péčí jako princeznu. A výsledky naší práce můžete sledovat na našich FB stránkách Studio Visage Praha 5.

Motto studia : Nezapomeňte, jsme tady pro Vás!

Zásady studia : profesionalita, odbornost, flexibilita, individuální a diskrétní přístup, následný klientský servis.

Přátelská atmosféra.

Cíl studia : klientovi každého věku i pohlaví pomoci v péči o zdraví své kůže, podtrhnout přirozenou krásu, řešit aktuální stavy pleti v závislosti na ovlivňujících faktorech.

 

 

 

 

Pracovní doba :

Dle dohody po telefonickém objednání. 608 296 463

 

Orientace:

Cestu k nám najdete jednoduše, metro Anděl - výstup Anděl....vydáte se směrem ke Knížecí a cca po dvou minutách jste u nás. Žlutá fasáda a vedle našeho vchodu do domu je obchod s Českou Modou.

 

 

© 2017 - ETERNITIS s.r.o. & JAFRA International, vytvořilo Networm Studio

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku a zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.