STUDIO VISAGE KRATUNKA

  • Šárka Kratunkov Bardoňová, krajská manažerka pro Prahu a STČ kraj
    Soukenická 8 (tři minuty od Palladia : přízemní vstup vraty do dvora na konci do bílých dveří)
    11000  Praha 1

    Tel.: +420 603 337 994

    Email: sarka.bosorka@seznam.cz

Motto : Nezapomeňte, jsme tady pro Vás!

Zásady : zájem o každého jednotlivce bez rozdílu věku a pohlaví, profesionalita, odbornost, flexibilita, individuální a diskrétní přístup, následný klientský servis. Přátelská atmosféra, rodinné prostředí.

ŘEŠENÍ A PREVENCE NESTANDARDNÍCH PROJEVŮ A DOSTATEČNÉ VYSVĚTLENÍ VŠECH MOŽNOSTÍ PRO SPRÁVNOU FUNKCI A OCHRANU KŮŽE. ŘEŠENÍ SOUVISLOSTÍ VNITŘNÍCH ORGÁNŮ V PROJEVU NA KŮŽI.

Praxe : přes tři desítky let s certifikacemi v kosmetologii, aromaterapii, farmacii-technologii výroby. Poradna v alternativních metodách ( pránická psychoterapie, pránická emoční aromaterapie, psychosomatika, tělové svíce, kvantová anatomie, biorezonanční produkty, zelené potraviny )

Cíl : klientovi každého věku i pohlaví pomoci v péči o zdraví, podtrhnout přirozenou krásu, řešit aktuální stavy pleti v závislosti na ovlivňujících faktorech a propojit vnější i vnitřní vlivy na kůži.

Celkově zharmonizovat tělo, naučit se správně odpočívat, zlepšit svůj energetický potenciál.

Návštěva studia vždy po telefonické domluvě od 7 - 19 hodin včetně sobot. Pro urychlení rezervace Vašeho termínu, zašlete jméno a číslo svého mobilu SMS na 603337994, zpětně Vás vyrozumíme do 24 hodin.

Orientace: místo je 3 minuty od OC Palladium - čelem k OC Palladium, doleva do ul.Revoluční, na prvním semaforu doprava, 3.dům po pravé straně, vstup vraty do dvora, na konec do bílých dveří.

Platby : kartou přes platební terminál, hotově, převodem na účet.

KAŽDÝ Z VÁS JE DŮLEŽITÝ !