Aktuální informace
K objednávce nad 1000 Kč
získáte DOPRAVU ZDARMA.
K objednávce nad 2000 Kč získáte
DOPRAVU ZDARMAATRAKTIVNÍ DÁREK.

VYHNĚTE SE STRESU A NAKUPTE VÁNOČNÍ DÁRKY VČAS

Máme tu listopad, v obchodech se začíná objevovat vánoční výzdoba, z regálů na nás mávají čokoládové figurky a adventní kalendáře a v emailových schránkách objevujeme první vánoční nabídky.
Přijde vám, že začátek listopadu je na nákup vánočních dárků příliš brzo? Tak se zkuste zamyslet ještě jednou. Odkládání nákupu vánočních dárků a shánění na poslední chvíli má totiž jednou velkou nevýhodu. Většinou to pak vaše peněženka pocítí mnohem výrazněji, než když pořídíte vánoční dárky včas.

 

Proč začít už teď?

Vánoce jsou svátky klidu. Bohužel to tak někdy ale vůbec nevypadá. Dlouhé fronty v obchodech, nákupy na poslední chvíli a stres, jestli to všechno stihneme. Tohle všechno má spíše za následek, že než abychom se na Vánoce těšili a užívali si tu správnou vánoční atmosféru, je z nás akorát uzlíček nervů a o svátcích klidu nemůže být vůbec řeč. A co víc! Nákupy na poslední chvíli mají ještě jednu další velkou nevýhodu. Častokrát totiž pod tlakem nakoupíme mnohem víc věcí a utratíme mnohem víc peněz, než kdybychom si vše dobře naplánovali a začali řešit nakupování vánočních dárků včas. Takže naše rada zní: Udělejte si plán a začněte už teď!
 

Ulovte ten perfektní dárek (za tu nejlepší cenu)

Někdy víte naprosto přesně, co komu chcete darovat, a někdy zase vůbec. Když o tom ale začnete přemýšlet už teď, máte mnohem víc času najít to nejlepší, co bude navíc korespondovat i s vaším rozpočtem. Na včasném nakupování je také dobré, že máte mnohem širší výběr a mnohem více možností než těsně před Vánoci. Dárků a zboží je dostatek, nic není vyprodané, nic není přebrané a pošta ani ostatní přepravní společnosti nejsou zahlcené přívalem opozdilců. Zkrátka, máte široké pole působnosti.
 

U nás si vybere každý

Co si budeme nalhávat, kosmetika nebo vůně jsou takový praktický a léty prověřený vánoční dárek, který nikdy nikoho neurazí a rozhodně vykouzlí úsměv na tváři. Proto jsme pro vás i my připravili bohatou nabídku různých vánočních dárků, sad a balíčků se slevou až 40%, ze kterých si můžete vybrat to nejlepší pro každého člena rodiny. Nemusíte stát nikde dlouhé fronty, ani se mačkat v obchodech. Všechno si totiž můžete v klidu objednat online z pohodlí vašeho domova, nebo zakoupit přímo ve vašem oblíbeném kosmetickém studiu. A že si nevíte rady a potřebujete poradit s výběrem? Nevadí, i proto jsme tady my. Můžete nám napsat na info@jafracosmetics.cz nebo máte opět možnost navštívit nejbližší kosmetické studio, kde vám naše kosmetické konzultantky a kosmetičky rády poradí s výběrem. 

Prohlédněte si kompletní nabídku vánoční dárků ZDE.

Přejeme vám příjemné nakupování bez stresu :)