VANA NEBO SPRCHA?

   

  Co je pro vás příjemnější? Stoupnout si raději do proudu tekoucí vody nebo se raději naložit do horké vody a udělat si pořádný relax? V obou případech najdete nějaké pro a proti. Jak ale obě procedury využít pro získání krásnější a zdravější pokožky? Máme pro vás hned několik tipů. 

   

  Osvěžení ve sprše

  Pokud patříte mezi ty, kteří se do sprchy vrhají hned po ránu, je to skvělý způsob, jak začít den. Obzvlášť pak pokud se začínáte sprchovat teplou vodou a potom začnete střídat teplou se studenou. Je to totiž nejednodušší způsob pro otužování těla. Tuhle techniku ale můžete vyzkoušet i večer. Jemná chladná masáž vám pomůže zpevnit pokožku prsou i hýždí a uklidní unavená lýtka a chodidla. Postupujte vždy od nohou směrem k srdci. Podpoříte tak lymfatický systém, který odplavuje veškeré nečistoty z těla ven. Pokud se chcete zaměřit na odstranění celulitidy doplňte do péče tělový peeling a provádějte pod sprchou jemnou masáž. Vyzkoušet můžete Terra One tělový peeling Shea Salt s organickými a esenciálními oleji, který pokožku vyhladí, hydratuje a pomáhá jí zpevnit. Ještě většího účinku dosáhnete, když budete nohy masírovat pomocí lufy nebo kartáče. Pokožka se mnohem více prokrví a podpoříte látkovou výměnu a proudění lymfy. 

  Chcete-li si ve sprše dopřát opravdovou relaxaci a odpočinek doporučujeme vyzkoušet novou SPA aromaterapeutickou tabletu do sprchy. Díky ní se sprchování stane opravdovým zážitkem. Dejte tabletu do sprchové vaničky a nechte ji během sprchování volně rozpouštět. Postupně se tak uvolní a rozvine její vůně s tóny zázvoru a mořských řas, která ve sprše vytvoří příjemný opar. Budete se cítit jako ve skutečném wellness centru. 

   

  Relax ve vaně

  Plná vana je nesporně spojená s celkovým odpočinkem a relaxací. V teplé vodě se totiž tělo uvolní a zbaví se stresu. S teplotou vody to ale nepřehánějte, aby se vám neudělalo nevolno. Mnohem lepší službu svému tělu prokážete, když si vyhřejete koupelnu a teplotu vody ve vaně necháte pouze na 37oC. Pokud si připravíte koupel s Uklidňující minerální solí a kápnete do vany pár kapek oleje z řady Terra One rázem se z vaší koupelny stanou hotové lázně. A co se stane s vaší pokožkou? Pokožka bude jemná, měkká a vláčná. Póry se otevřenou a to je ideální čas na masáž těla pomocí peelingu, kdy odstraníte veškeré odumřelé kožní buňky. Opět tím napomáháte ke zpevnění pokožky, která pak dokáže mnohem lépe vstřebávat účinné látky z dalších použitých přípravků. Po koupeli proto nezapomeňte promazat celé tělo výživným tělovým krémem nebo mlékem. My jsme si zamilovali Terra One tělové mléko s organickými oleji a bambuckým máslem, které pokožku krásně hydratuje, vyživuje a celkově ji zklidní. V relaxaci pak můžete pokračovat u šálku dobrého bylinkového čaje.