Aktuální informace
Vaše objednávky zpracováváme a odesíláme zcela standardně.
Ke každé objednávce získáte dopravné zdarma.
K objednávce nad 1000 Kč získáte atraktivní dárek.

U NÁS MŮŽETE VÁNOČNÍ DÁRKY NAKUPOVAT ONLINE

Letos to sice na žádné velké běhání po obchodech moc nevypadá, ale o to jednodušší a snadnější by nakupování vánočních dárků mohlo být. Nemusíte se nikde tlačit, stát dlouhé fronty a celý nákup dostanete pohodlně až před dveře. A nadělit pod stromeček kosmetiku je nejen praktická záležitost, ale v této době je to i způsob, jak dopřát sobě i svým blízkým tolik potřebnou péči a relaxaci. Tak se klidně usaďte, udělejte si dobrou kávu nebo teplý čaj a můžete začít vybírat. My jsme pro vás totiž připravili spoustu hezkých dárkových sad, ze kterých vyberete pro každého člena rodiny.

 

Zda se vám to ještě brzy?

Přijde vám, že je na nákupy vánočních dárků pořád ještě brzy? Zkuste se na to podívat trochu z jiné stránky. Vánoce jsou svátky klidu. Bohužel to tak někdy ale vůbec nevypadá. Díky nákupům na poslední chvíli se totiž dostáváme dost často do stresu, jestli to všechno stihneme. A místo toho, abychom se na Vánoce těšili a užívali si tu správnou vánoční atmosféru, je z nás akorát uzlíček nervů a o svátcích klidu nemůže být vůbec řeč. A co víc! Nákupy na poslední chvíli mají ještě jednu další velkou nevýhodu. Častokrát totiž pod tlakem nakoupíme mnohem víc věcí a utratíme mnohem víc peněz, než kdybychom si vše dobře naplánovali a začali řešit nakupování vánočních dárků včas. A co si budeme namlouvat, letos už jsme si nervů užili až až. Tak si dopřejte trochu klidu, udělejte si plán a začněte hned teď!

 

U nás si vybere každý

Pojďme si to říci narovinu, kosmetika nebo vůně je takový praktický a léty prověřený vánoční dárek, který nikdy nikoho neurazí a rozhodně vykouzlí úsměv na tváři. Proto jsme pro vás i my připravili bohatou nabídku různých vánočních dárků, sad a balíčků se slevou až 50%, ze kterých si můžete vybrat to nejlepší pro každého člena rodiny. A všechno si můžete v klidu objednat online z pohodlí vašeho domova. Tak zkuste prozkoumat naši vánoční nabídku a uvidíte, že vám určitě padne něco do oka. 

 

Ulovte ten perfektní dárek

Někdy víte naprosto přesně, co komu chcete darovat, a někdy zase vůbec. A i proto je naše nabídka tak pestrá a bohatá. Najdete u nás hned několik různých sad pleťové kosmetiky včetně nejnovější řady Royal Defy, která je určena pro tu nejnáročnější a zralou pleť. Ani pánové u nás ale nepřijdou zkrátka. A protože víme, že i pro ně je péče o pleť důležitá, máme pro ně skvělou pleťovou řadu Royal Men. Pokud vybíráte pro širší okruh rodiny, hodit se vám budou určitě různé dárkové sady tělové nebo dekorativní kosmetiky. A z novinek vám dáme hned dva tipy. Prvním je vánoční tělová sada Dream Wish Love s jemnými tóny zázvoru, růžového čaje a kašmeranu, která díky svojí vůni navozuje pocit odpočinku a relaxace. A druhým tipem je tělová sada Tahiti s výtažky ibišku a fíku, která dokáže báječně uvolnit nejen tělo, ale i smysly. Ale na výběr je toho ještě mnohem víc. Celou vánoční nabídku můžete prozkoumat tady

 

A že si nevíte rady a potřebujete poradit s výběrem? Nevadí, i proto jsme tady. Můžete nám napsat na info@jafracosmetics.cz nebo můžete kontaktovat vaše nejbližší kosmetické studio, kde vám naše kosmetické konzultantky a kosmetičky rády poradí s výběrem. 

 

Prohlédněte si kompletní nabídku vánočních dárků ZDE.

 

Přejeme vám příjemné nakupování bez stresu :)