Aktuální informace
Oblíbené „zlaté“ produkty z linie
Gold Dynamics nyní za akční ceny!
K objednávce nad 1000 Kč
získáte DOPRAVU ZDARMA.
K objednávce nad 2000 Kč získáte
DOPRAVU ZDARMAATRAKTIVNÍ DÁREK.

TIPY, JAK UVOLNIT STRES A ZKLIDNIT MYSL I TĚLOObdobí přicházejícího jara má vždycky svoje kouzlo a často nás dokáže nabít pozitivní energií. Jenže v průběhu posledních týdnů namísto toho, abychom dokázali naplno dobíjet baterky, musíme opět čelit dalším neznámým a nečekaným výzvám, čímž pro nás současná doba může být víc stresující než kdykoli jindy. Proto je právě teď obzvlášť důležité umět se zastavit a dopřát si trochu odpočinku a relaxace. Existuje spousta různých způsobů, jak o sebe pečovat a jak sebe i své blízké zbavit stresu a uvolnit napětí. My pro vás máme alespoň pár tipů, které rozhodně stojí za to vyzkoušet.
 

ZAPOSLOUCHEJTE SE 

Je prokázáno, že hudba má velmi příznivý a hluboký dopad na naši náladu a chování. Může vám pomoci probudit kreativitu a energii, zlepšit náladu, ale i pomoci s lepším usínáním. Mnohé studie prokázaly, že hudba ve správném tempu a rytmu pomáhá zklidnit tělo i mysl. Neurologové ve Velké Británii dokonce objevili deset skladeb, které se řadí k nejvíce uvolňujícím a dokáží snížit úzkost až o 65%. Které skladby to jsou? 

 • “We Can Fly” od Rue du Soleil (Café Del Mar)
 • “Canzonetta Sull’aria” od W. A. Mozarta
 • “Someone Like You” od Adele
 • “Pure Shores” od All Saints
 • “Please Don’t Go” od Barcelona
 • “Strawberry Swing” od Coldplay
 • “Watermark” od Enya
 • “Mellomaniac (Chill Out Mix)” od DJ Shah
 • “Electra” od Airstream
 • “Weightless” od Marconi Union
   

VYUŽIJTE SÍLU AROMATERAPIE  

Pokud si budete chtít vytvořit takové prostředí, které podpoří správnou relaxaci a kvalitní odpočinek, je dobré se zaměřit také na různé vůně a aromaterapii. Čich je totiž přímo spojen s oblastmi v mozku, které zpracovávají emoce. Je to jeden z důvodů, proč často máme určitou vůni spojenou s nějakou vzpomínkou. Stejně jako hudba a určitý rytmus v nás vyvolávají nějakou náladu nebo chování, tak i vůně způsobují řadu vesměs pozitivních reakcí. Proto když vybíráte kosmetické produkty nebo třeba vonnou svíčku, nepodceňujte jejich vůni.

Jeden z nejúčinnějších olejů, který se využívá v aromaterapii a je velmi účinný při infekcích horních a dolních cest dýchacích, je eukalyptus. Napomáhá vykašlávání a celkově posiluje tělo, působí proti kožním bakteriím a kvasinkovým infekcím, a pomáhá ulevit od svalových bolestí. Další velmi stimulující a protizánětlivou vůní je zázvor, který dokáže výrazně uvolnit únavu a svalové bolesti či napětí. Pokud si tedy chcete dopřát tu nejlepší péči, která zároveň uvolní vaše tělo i smysly, využijte SPA aromaterapeutické produkty, které dokáží obojí. Našimi aktuálními favority jsou Tělový peeling se zázvorem a eukalyptem, díky kterému bude vaše pokožka krásně jemná a hladká, a Masážní krém se zázvorem a eukalyptem, který vaše tělo dokonale uvolní a dodá tu nejlepší výživu. Dokonalou třešničkou na dortu je potom osvěžující Hyaluron šampon s jedinečnou recepturou obsahující nejen zázvor a eukalyptus, ale i hydrolyzovanou kyselinu hyaluronovou, aloe, mořské řasy a další vzácné přísady, které uklidňují a osvěžují pokožku hlavy, povzbuzují smysly, hluboce čistí, hydratují a vyživují vlasy a propůjčují jim zdravý, zářivý a bohatý vzhled.

A pokud jste přece jen trochu skeptičtí ohledně různých vůní v kosmetických produktech, ale chcete vaší pokožce dopřát to nejlepší, vaším hrdinou by mohl být Royal Jelly zpevňující tělový krém bohatý na mateří kašičku a další luxusní ingredience. Tenhle produkt patří právem už celá léta mezi nejoblíbenější produkty JAFRA a dodá vaší pokožce nejen potřebnou hydrataci, ale i výživu.