TIP NA DOKONALÉ VÁNOČNÍ LÍČENÍ I S POSTUPEM

   

  Vánoční svátky a Štědrý den si zaslouží perfektní a výraznější make-up. A my vám s ním pomůžeme. Přinášíme vám inspiraci, jak na Vánoce vypadat prostě dokonale. Vyzkoušejte si s námi jednoduché slavnostní líčení, které sluší opravdu každé ženě, a staňte se ozdobou letošních svátků. Tak pojďme na to.

   

  Vánoce jsou tu a přípravy vrcholí

  Celý rok se na ně těšíme a minimálně posledních několik týdnů se na ně poctivě připravujeme. Ano, už jsou tu. Vánoce! Čas radosti, lásky, překvapení a také dárků. Nebudeme si nalhávat, že těch několik týdnů, kdy se na ně poctivě připravujeme, pečeme cukroví, sháníme dárky nebo uklízíme celý byt, je pěkně náročných. Děláme zkrátka vše proto, aby byly opravdu dokonalé. Takové, jaké jsme si je po celou tu dobu představovaly.

  A teď je opravdu ten nejvyšší čas si je užít naplno a strávit čas s těmi nejbližšími. Je to ale také čas, kdy i my ženy se chceme cítit výjimečné a krásné. A proto jsme se vám rozhodli ukázat a popsat, jak pěti jednoduchými kroky dosáhnout slavnostního vzhledu.

   

  A jdeme na líčení, dámy

  Díky následujícímu postupu líčení dosáhnete profesionálního a velmi příjemného vzhledu, který doporučujeme zejména pro slavnostní chvíle, jako je například štědrovečerní večeře. Jistě si během příprav najdete chvilku pro sebe a zvládnete to dokonale. Zde pro vás máme podrobný postup v pěti krocích:

  1. Na hydratovanou pleť naneste pomocí houbičky nebo štětce na make-up Royal Jelly rozjasňující make-up ve vašem odstínu. Celý obličej poprašte lehkou vrstvou vyvažujícího kompaktního pudru v odstínu Light Medium.
  2. Na celé oční víčko naneste High Shine pudrový oční stín v odstínu Beige Shimmer. Poté vykreslete směrem z vnitřního do vnějšího koutku ostrou grafickou linku pomocí tekutých očních linek ve fixu v odstínu Black. Začínejte ve vnitřním koutku co nejtenčí linkou, která se směrem k vnějšímu koutku rozšiřuje, a lehce ji protáhněte směrem nahoru k obočí. Celý prostor mezi linkou a linií řas dobře vyplňte fixem. Poté naneste řasenku.
  3. Tváře a lícní kosti poprašte lehkou vrstvou tvářenky v odstínu Sun Kissed. Pro výraznější líčení můžete tvářenkou zvýraznit i oční záhyb a střed pohyblivého očního víčka.
  4. Jemnými a krátkými tahy dokreslete a vytvarujte obočí Duo tužkou na obočí ve vašem odstínu. Poté obočí dobře pročešte kartáčkem. Rozjasňovač na druhé straně tužky použijte pod obočí a lehce jej naneste do středu nad horní ret.
  5. Konturu rtů vykreslete konturovací tužkou v odstínu Reds/Berries. Pro delší trvanlivost rtěnky, vyplňte konturovací tužkou celé rty. Naneste matnou rtěnku Full Coverage v odstínu Love Affair a rty lehce stiskněte, aby se barva perfektně spojila.

   

  Pro naše vánoční líčení jsme použili výhradně produkty Jafra Cosmetics. Chcete-li dosáhnout totožného efektu našeho vánočního líčení, produkty najdete zde pod článkem. Věříme, že budete při štědrovečerní večeři vypadat opravdu půvabně. Přejeme vám nejen dokonalý vzhled, ale i příjemnou atmosféru po boku rodiny a těch nejbližších.

   

  Veselé Vánoce!