Aktuální informace
Vaše objednávky zpracováváme
a odesíláme zcela standardně.
K objednávce nad 1000 Kč
získáte DOPRAVU ZDARMA.
K objednávce nad 2000 Kč získáte
DOPRAVU ZDARMAATRAKTIVNÍ DÁREK.

TIP NA DOKONALÉ SILVESTROVSKÉ LÍČENÍ I S POSTUPEM

Silvestrovské oslavy a příchod nového roku si rozhodně zaslouží perfektní a výraznější make-up. A my vám s ním pomůžeme. Přinášíme vám inspiraci, jak na silvestrovskou párty vypadat prostě dokonale. Vyzkoušejte si s námi jednoduché slavnostní líčení, které sluší opravdu každé ženě, a staňte se hvězdou nadcházejících novoročních oslav. Tak pojďme na to.
 

Konec roku je tu a přípravy oslav vrcholí

Na tohle období se celý rok všichni těšíme. Kouzlo Vánoc, čas radosti, lásky, překvapení, ale také setkávání se s přáteli a velké přípravy na poslední den v roce, kdy si chceme užít pořádnou silvestrovskou oslavu a přivítat nový rok opravdu se vší parádou, je období něčím opravdu speciální a řekněme...tak trochu magické. Je to ale také čas, kdy se právě my ženy chceme cítit výjimečné a krásné. A proto jsme se rozhodli vám ukázat a popsat, jak v pěti jednoduchých krocích můžete snadno a rychle vykouzlit slavnostní make-up, který si právě silvestrovská oslava žádá.
 

A jdeme na líčení, dámy

Díky následujícímu postupu líčení dosáhnete profesionálního a velmi příjemného vzhledu, který je pro slavnostní chvíle a oslavy jako dělaný a sluší opravdu každé ženě. Jistě si během příprav najdete chvilku pro sebe a zvládnete to dokonale. Zde pro vás máme podrobný postup v pěti krocích:

  1. Na hydratovanou pleť naneste pomocí houbičky nebo štětce make-up, který dobře zapracujte. Naším favoritem pro dokonalé a dlouhotrvající líčení je Always plně krycí make-up SPF 15. Celý obličej poprašte lehkou vrstvou Royal luxusního transparentního pudru, který pleti dodá sametový matný finiš a zafixuje make-up. 
  2. Na celé oční víčko naneste zlatohnědý oční stín z paletky luxusních očních stínů Royal v odstínu Golden Muse. Poté vykreslete směrem z vnitřního do vnějšího koutku ostrou grafickou linku pomocí tekutých očních linek ve fixu v odstínu Black. Začínejte ve vnitřním koutku co nejtenčí linkou, která se směrem k vnějšímu koutku rozšiřuje, a lehce ji protáhněte směrem nahoru k obočí. Celý prostor mezi linkou a linií řas dobře vyplňte fixem. Poté naneste řasenku.
  3. Tváře a lícní kosti poprašte lehkou vrstvou tvářenky v odstínu Pomegranate Rose. Pro výraznější líčení můžete tvářenkou zvýraznit i oční záhyb a střed pohyblivého očního víčka.
  4. Jemnými a krátkými tahy dokreslete a vytvarujte obočí Duo tužkou na obočí ve vašem odstínu. Poté obočí dobře pročešte kartáčkem. Rozjasňovač na druhé straně tužky použijte pod obočí a lehce jej naneste do středu nad horní ret.
  5. Konturu rtů vykreslete konturovací tužkou v odstínu Victoria. Pro delší trvanlivost rtěnky, vyplňte konturovací tužkou celé rty. Naneste matnou rtěnku Royal v odstínu Feeling Fuego a rty lehce stiskněte, aby se barva perfektně spojila.

A teď už stačí jen vybrat šaty a perfektní vzhled na silvestrovskou párty máte hotový.

Přejeme vám ten nejlepší závěr roku 2021 a do nového roku vkročte pravou.