SUPERPOTRAVINY V PÉČI O PLEŤ?

  O účincích a výhodách superpotravin slyšíme na každém rohu. Chia semínka dnes najdeme v každé domácnosti, kapusta se přeměnila z přílohy na hlavní chod a téměř do čehokoli můžeme přimíchat açaí. I mateří kašička je superpotravinou a má spoustu výhod jak pro vnitřní, tak pro vnější užití. Je bohatá na bílkoviny, aminokyseliny, vitamíny, minerály a esenciální tuky, které slouží jako stavební kameny pro naše zdraví a vitalitu, udržují mladistvý vzhled pleti a zároveň snižují viditelné známky stárnutí. Exkluzivní forma mateří kašičky RJX, kterou jsme vytvořili ve společnosti JAFRA, zvyšuje sílu a účinnost už tak velmi hodnotné ingredience.

   

  Nová řada JAFRA ROYAL Boost je hotový superfood koktejl pro vaši pleť. Boost je rychlý, zábavný a osvěžující rituál péče o pleť, který se zaměřuje na specifické potřeby vaší pleti a navíc obsahuje superfood ingredience a náš exkluzivní komplex RJX v každém produktu.

   

  Složení je bohaté na aktivní složky, které poskytují ochranu před poškozením volnými radikály, UV zářením, ale i modrým světlem z obrazovek.

  Mocná Matcha je silný antioxidant, který chrání pleť před poškozením a předčasným stárnutím a zároveň jí dodává potřebnou energii.

  Extrakt z vodního melounu je bohatý na vitamíny, které povzbuzují, vyhlazují a hydratují pleť.

  Aloe je přírodní zázrak, který zjemňuje, zklidňuje a zlepšuje stav pokožky.

  Plody Açaí jsou doslova nabité antioxidanty, jež pomáhají pleť vyhladit, omladit a zklidnit.

  Výtažek z kořene zázvoru také obsahuje silné antioxidanty, které pomáhají chránit pokožku před poškozením volnými radikály a před nepříznivým vnějším prostředím.

  Řepa je výživově velmi hodnotná potravina. Je bohatá na foláty, vitamín A a minerály, díky nimž pomáhá bojovat s předčasnými známkami stárnutí.

  Citrusové plody zajišťují sjednocený tón pleti a celkově pleť osvěžují. Tito barevní hrdinové jsou plní vitamínu C, který dodává pleti zdravý a zářivý vzhled.

  Ani rakytník není žádné “béčko”. Je bohatý na esenciální nenasycené mastné kyseliny a vitamíny A, C a E, takže pleť krásně zklidní a i on pomáhá zabránit předčasnému stárnutí.

  Kokosová voda dodává pleti potřebný vitamín E a aminokyseliny a právě ona zklidňuje citlivou a suchou pokožku.

  Zelené listy plné antioxidantů, které jsou nepostradatelné pro mladistvou pleť? Ano, mluvíme právě o špenátu.

  Tolik přírodních superhrdinů, kteří dohromady vytvářejí nezastavitelný produkt péče o pleť a společně pracují na tom, aby vaše pleť zdravá, svěží, zářivá a chráněná před vznikem vrásek.

   

  Tato revoluční nová linie péče o pleť byla vytvořena s ohledem na všechny typy pleti. Můžete si vybrat řadu na normální až smíšenou pleť, která neobsahuje žádné oleje, dobře se vstřebává a je lehká, aby se pleť cítila svěží, hladká a matná. Produkty pro suchou a citlivou pleť zajišťují nepostradatelnou hydrataci, zklidňují a zjemňují pokožku. Pleť se potom cítí komfortně, zdravě a je zářivá.

   

  Seznamte se se svou novou zdravou pletí, která je posílená výživnými superpotravinami a mateří kašičkou ve formě RJX!