SLAVÍME 17 LET V ČESKÉ REPUBLICE

Vyhlašujeme červen měsícem oslav! Máme totiž narozeniny. A i když v rodné zemi je Jafra zralou a zkušenou dámou v letech, tady v České republice ji teprve čeká dospělost a celý život má ještě před sebou. Ale i sedmnácté narozeniny jsou přece důvodem k oslavě. No ne?

JAK TO TENKRÁT BYLO? 
První myšlenka vyrábět kosmetické produkty založené na přírodních ingrediencích přišla před více než 60 lety. Psal se rok 1956. Na hudební scéně se objevil Elvis Presley, Grace Kelly se vdávala za monackého knížete, světlo světa spatřila nepřilnavá pánev a narodila se JAFRA. V Malibu, v Kalifornii, v místě podél pobřeží Tichého oceánu, kde se jeden mladý pár - Jan a Frank Day - rozhodl uskutečnit svou vizi a svůj sen. Název JAFRA pak vznikl spojením počátečních písmen jejich křestních jmen. Jan a Frank Day studovali tajemství krásy starověkých Egypťanek a tak se v roce 1957 zrodil legendární produkt s obsahem mateří kašičky Royal Jelly hydratační balzám. Takřka přes noc se stal velmi úspěšným a mateří kašička zůstala dodnes klíčovou ingrediencí této kosmetické značky. Společnost se začala rychle rozrůstat a její portfolio se rozšířilo o pleťové krémy, parfémy, dekorativní kosmetiku a pečující kosmetiku na tělo i vlasy.

17 LET V ČESKÉ REPUBLICE 
Dnes patří Jafra Cosmetics mezi nejrychleji rostoucí firmy v oblasti přímého prodeje na světě. Působí celkem v 18 zemích tří kontinentů a Českou republiku spatřila poprvé právě 1. června 2004. S hrdostí můžeme říci, že se nám během těch 17 let podařilo mnohé. Naše bezkonkurenční produkty dnes najdete nejen v našem internetovém obchodě, ale i v síti firemních kosmetických studií a vybraných kosmetických salonů, kde naše vyškolené kosmetické konzultantky a profesionální kosmetičky denně pomáhají dalším ženám najít jejich cestu ke kráse a ke zdravé pleti. Věříme, že toho máme ještě hodně před sebou a že nás společně s vámi čeká ještě mnoho dalších let, kdy budeme oslavovat ženskou krásu a těšit se ze zdravé pleti!

A i když narozeniny slavíme my, dárky budete dostávat především vy! Na celý červen jsme pro vás totiž připravili spoustu skvělých akcí, bonusů a novinek. Jaké to jsou?

  • SLEVA 10% NA CELÝ SORTIMENT* - stačí zadat kód jafra10 v košíku
  • bohatá nabídka výrobků „královské“ péče za klubové ceny se slevou až 50%
  • cestovní balíčky na dovolenou se slevou 30-40%
  • sety péče o pleť s opalovacím krémem na obličej SPF 50 ZDARMA
  • oblíbený REVITALIZAČNÍ ČISTÍCÍ PRÁŠEK s inovovanou recepturou 
  • zbrusu nová, moderní linie sluneční péče JAFRA SUN
  • linie kosmetiky pro kojence a batolata TENDER MOMENTS
  • jedinečný Tělový krém pro prevenci a redukci strií
  • Jafra WE - nová vůně pro silné, neohrožené ženy

Tak neváhejte a pořiďte si vaše oblíbené produkty za zvýhodněné ceny! V červnu se to opravdu vyplatí! 

*sleva se nevztahuje na novinky, již zlevněné výrobky s klubovou slevou, sety sestavené z více produktů, pomůcky a dárkové šeky