RYCHLÉ LETNÍ LÍČENÍ

  Horké letní počasí dokáže leckdy s naším make-upem a s líčením nadělat pěknou paseku. Vlivem vyšších teplot, vlhka a zvýšeného pocení se vám make-up a řasenka snadněji rozmaže, oční stíny se slijí do očního záhybu a rtěnka se rozpije. Jaké produkty a typ líčení zvolit, aby váš make-up byl i v horkých letních dnech stále perfektní? I tady platí stejné pravidlo jako v běžné péči o pleť – volit spíše lehčí a fluidnější textury, které udělají mnohem větší službu. Jak tedy na to, aby vaše líčení bylo co nejlepší a vydrželo co nejdéle?

   

  Nepodceňujte podkladovou bázi

  V horkém letním počasí potřebujete především dobrý základ. Zvolte raději lehčí hydratační krém a nechte jej dobře vstřebat. Pokud budete make-up nebo podkladovou bázi nanášet na nevstřebaný krém, věřte, že se vám za chvíli rozteče. Vezměte si na pomoc papírový ubrousek a než budete podkladovou bázi nanášet, obtiskněte zbytky krému do kapesníčku. Až potom nanášejte podkladovou bázi. Na léto určitě oceníte Matující podkladovou bázi, která díky diamantovému prášku pleť krásně rozzáří a udrží ji dlouho perfektní a matnou. Bázi můžete rozetřít i na krk a dekolt, které tím krásně projasníte. 

   

  Zvolte lehčí make-up nebo tónovací krém 

  V létě je prostě všechno „lehčí“, jak oblečení, tak i textury přípravků. Zvolte stejnou variantu i u make-upu. Náš Royal Jelly rozjasňující make-up je krásně fluidní, dobře se s ním pracuje a pleť je po něm zářivá a hydratovaná. Navíc díky SPF 20 chráníte pleť před škodlivými UV paprsky. Pokud máte pleť mastnější, volte spíše Dlouhotrvající make-up, který udrží leť sametovou a matnou. Obzvlášť v létě se držte pravidla nanášet opravdu tenkou vrstvu make-upu. Raději byste se vyhnula make-upu úplně? Pak zvolte tu nejvhodnější texturu krycího přípravku, kterou je CC krém. Je to podklad, který vám na léto úplně stačí a zajistí vaší pleti krásně jednotný tón a perfektní vzhled po celý den. 

   

  Jako první pomoc pomůže pudr

  Pudr mějte vždy při sobě. Pomůže jako první pomoc na zmatnění pleti a upravení make-upu během dne. Pokud vůbec nejste zvyklé používat make-up nebo ho zkrátka používat nechcete, na léto vám pro sjednocení pleti krásně poslouží i Pudrový make-up 2v1, pomocí kterého docílíte krásné sametové a matné pleti.

   

  Bronzujte a rozjasňujte!

  Rozjasňovač a bronzer je „must-have“ produkt na léto. Pro celkové projasnění pleti použijte Bílý krémový rozjasňovač, který můžete smíchat s vaším hydratačním krémem nebo i s make-upem. Pokud chcete projasnit pouze určité partie obličeje, použijte rozjasňovač přes make-up a rozetřete ho na oblast lícních kostí, střed čela, horní ret, pod obočí a na kořen nosu. V pudrové formě vám jako rozjasňovač krásně poslouží Oční stíny High Shine v odstínu Beige Shimmer. Lehkou vrstvu třpytivého stínu naneste opět na partie lícních kostí, horního rtu, špičku nosu a na kořen nosu. Pro zvýraznění vašeho opálení, a aby tvář vypadala svěže, použijte bronzový pudr nebo tvářenku se zlatavým odstínem. Zkuste odstín Sun Kissed, který je na léto jako dělaný!

   

  Spolehněte se na řasenku

  V okamžiku, kdy nestíháte vůbec žádné líčení, řasenka to vždy zachrání. Zvlášť ale v létě se na ní potřebujte opravdu spolehnout. Zvolte proto raději voděodolnou, která zůstane na svém místě celý den a zajistí vám perfektní vzhled bez starostí. Ani po rozteklých očních stínech určitě netoužíte, proto i v tomto případě se vyplatí udělat dobrý základ. Vyhněte se aplikaci očního krému přímo na pohyblivé víčko a jako podklad použijte Podkladovou bázi pod oční stíny, která udělá velkou službu, a to i v případě, že už je víčko trochu zpigmentované nebo jsou na něm viditelné žilky. 

   

  Zvýrazněte rty

  I u rtů platí pravidlo odlehčit texturu. Pokud chcete zůstat u klasické rtěnky, volte spíše hydratační jako je Moisture Rich nebo Royal Jelly. Co se týče odstínů, vybírejte spíše přirozené růžové, s nádechem oranžové nebo neutrální barvy. Výrazné a hutnější textury si nechte pro večerní make-up. Vaše rty v létě ocení především výživný balzám na rty, ale dobrou službu vám udělá i výživný lesk na rty, který rty prozáří a dodá svěží a přirozený vzhled.