RANNÍ MAKE-UP BĚHEM PÁR MINUT? VÍME, JAK NA TO!


   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Všechny zaneprázdněné ženy každý den hledají inspiraci, jak ušetřit čas, a to zejména ráno. Při ranním shonu, kdy musíte vyhnat děti z postele, udělat jim snídani, připravit je a obléknout, zbývá už jen pramálo času pro vás samotné. Pak se často stane, že váš make-up a úprava vlasů jdou úplně stranou a nezbývá na ně zkrátka čas. Známe to všechny! Ale nezoufejte! Máme pro vás několik beauty vychytávek, díky kterým bude vaše ranní příprava snadná a rychlá a vy budete z domova odcházet s pocitem větší sebejistoty. 

   

  Zorganizujte si vaší koupelnu

  Zní to celkem banálně, ale sáhněte si do svědomí. Kolik strávíte času hledáním těch správných líčidel a kosmetiky? Váš make-up jste zrovna zapomněly v tašce z fitka, ta rtěnka, kterou jste si chtěly dnes vzít je na dně kabelky, kterou nemůžete najít a tak dále. Takže! Každý večer než půjdete spát si připravte veškerou kosmetiku a líčidla, která budete ráno potřebovat. Zkontrolujte, jestli máte ořezanou tužku na oči nebo čisté štětce na líčení, ať ráno neztrácíte čas. A nezapomeňte si také připravit svou kosmetickou taštičku, kterou si berete sebou do kanceláře. 

   

  Vsaďte na multifunkční produkty 

  Jedním z nejjednodušších způsobů, jak ušetřit čas a zrychlit ranní make-up, je používat co nejméně produktů. Zabírá to spoustu času, když po ošetření pleti a nanesení hydratačního krému musíte ještě použít ochranu před UV zářením, pak podklad, rozjasňovač a další produkty. Tak proč nemít jeden produkt, který většinu toho zvládne v jednom kroku? Takový Royal Jelly rozjasňující make-up SPF 20 vám poskytne dodatečnou dávku hydratace, ochranu před slunečním zářením, rozzáří pleť a ještě navíc umí redukovat jemné linky a vrásky. Pokud nejste zastánkyně klasického make-upu vyzkoušejte třeba 2v1 pudrový make-up. Je lehký jako pudr a kryje jako make-up. Obsahuje přírodní hydratační látky a vitamíny, které navíc pleti dodají potřebnou péči. Nebojte se místo tvářenky použít třeba rtěnku. Tenhle trik vám ušetří spoustu času! My jsme si oblíbily Rtěnku v tužce, která je krásně krémová a dobře se s ní pracuje. Stačí několikrát poťukat po tvářích, kterým ve vteřině dodáte barvu a rozzáříte celý obličej. Vyzkoušet můžete odstíny jako Pink Twist nebo Tawny Twist, které budou vypadat skvěle jak na tvářích, tak na rtech.

   

  Naučte se různé varianty make-upu

  Vždy ráno začínejte tím, co je pro vás nejdůležitější. Máte unavený a zašedlý tón pleti nebo nevýrazné obočí? Tak tím začněte. Zkoušejte si i různé varianty líčení, pak budete přesně vědět, jaký make-up zvolit, když máte 5 minut a nebo jen 2. Možná ráno nestihnete dokonale vystínovat oči, ale vždycky můžete udělat tenkou černou linku na horním víčku těsně do řas a lehce ji rozmazat štětcem pro vytvoření kouřového efektu. Nejlepším pomocníkem pro unavenou a zašedlou pleť bez jasu je Bílý krémový rozjasňovač. Okamžitě prozáří tmavá místa v obličeji a zvýrazní kontury. Použít jej můžete i na oční víčka, na hranu nosu, lícní kosti nebo na vrcholek rtů. Pokud nestíháte make-up kápněte trochu rozjasňovaše do vašeho denního krému a hned bude vaše pleť zářivější. A jestli přes zimu vždy lehce vyblednete a nechcete si pořizovat dva různé odstíny make-upu, stačí jen přidat bílý rozjasňovač a vytvoříte si tak ideální odstín, který zrovna potřebujete.  

   

  Nehty jsou základ 

  Perfektní manikúra je základem každé ženy. Ale žádná z nás rozhodně nemá čas během rána si nehty lakovat. Proto, pokud už váš lak není úplně v kondici a začíná se vám olupovat, je lepší nehty raději odlakovat a jenom lehce přetáhnout bezbarvým zpevňujícím podkladovým lakem. Pokud potřebujete, aby vaše manikúra byla perfektní několik dní, vyzkoušet můžete Beyond Brilliant gel laky, které zajistí gelovou manikúru, ke které nepotřebujete lampu a zvládnete ji v pohodlí domova.