Aktuální informace
K objednávce nad 1000 Kč
získáte DOPRAVU ZDARMA.
K objednávce nad 2000 Kč získáte
DOPRAVU ZDARMAATRAKTIVNÍ DÁREK.

PROČ UŽ NEJSOU K DISPOZICI NĚKTERÉ PRODUKTY?

 

Možná už jste zaznamenali, že z našich stránek postupně mizí produkty, které dříve byly zcela běžně dostupné. Co za tím vězí? Končí snad Jafra?

Můžeme vás uklidnit. Rozhodně nekončíme! Ale pojďme hezky od začátku. Počátkem loňského roku získala Jafra nového majitele. Ten má na rozdíl od původního majitele, německé firmy Vorwerk, sídlo v Mexiku. Pozornost nového majitele se tak logicky začala soustředit hlavně na mexický a americký trh, které jsou i historicky nejsilnějšími trhy Jafry. A i když Jafra vstoupila do Evropy již v roce 1978,  během více než 40 let si zde vydobyla skvělé renomé a její produkty si oblíbily miliony klientů, nový majitel se rozhodl svoje aktivity v Evropě utlumit.
Tento krok nejprve vyvolal mezi evropskými lídry šok a logicky zvedl ohromnou vlnu emocí. Ty byly však záhy vystřídány vyvinutím neskutečného úsilí, jehož výsledkem je vytvoření nové kosmetické značky NIOBLU. Ta v sobě snoubí to nejlepší, co je v současné době na poli kosmetického průmyslu k dispozici. Vývoj a výroba produktů probíhají ve Švýcarsku, v produktech jsou použity ty nejmodernější a nejúčinnější přírodní ingredience od předních světových dodavatelů surovin a vše je korunováno použitím nanotechnologie transportu účinných látek do pleti – technologie niozomů. Tato technologie je natolik zásadní a průlomová, že jí v nejbližší době budeme věnovat celý článek.
První linii pod značkou NIOBLU jsme uvedli na trh v České republice již koncem října a za první tři měsíce si získala stovky nových klientů. Tato linie, NIOBLU WHITE, nahrazuje linii Royal Revitalize.
Z produkce Jafra tak nadále budou k dispozici produkty, u nichž můžeme garantovat stoprocentní kvalitu a současně jejich absolutní soulad s velmi náročnou evropskou legislativou. Jsme připraveni každý jeden produkt Jafra, který tato kritéria splňovat nebude, nahradit novým produktem NIOBLU, abychom vám tak mohli i nadále poskytovat ty nejlepší produkty za rozumné ceny.
Již 1. února se tak můžete těšit na zbrusu novou kosmetickou linii NIOBLU COLLAGEN, která je náhradou za linii Royal Defy, NIOBLU YOUNG, která nahrazuje linie Royal Boost / Royal Luna Bright, a linii NIOBLU péče o nohy, která nahrazuje linie Jafra SPA péče o nohy.

Jsme pevně přesvědčeni, že s novými produkty budete minimálně stejně tak spokojeni, jako s těmi dosavadními, a dovolujeme si věřit, že nám zachováte přízeň.