ODTEĎ UŽ SI VRÁSKY DĚLAT NEMUSÍTE!

 

Naše pleť a její potřeby se neustále mění. To, co nám vyhovuje v létě, nám nemusí vyhovovat v zimě, a stejně tak to, co nám fungovalo ve třiceti nebo čtyřiceti, nám s největší pravděpodobností nebude fungovat v padesáti. S rostoucím věkem totiž postupně přibývají vrásky, pleť ztrácí objem, kontury se stávají povadlejší, pleť může být sušší, citlivější a je potřeba jí věnovat mnohem více pozornosti a péče. Čas úplně nezastavíte, ale dobrou zprávou je, že ho můžete alespoň zpomalit. Minimálně co se týče vrytí jeho podpisu do vaší tváře. Správně cílenou péčí a dobře zvolenou kosmetikou můžete totiž viditelné známky stárnutí velmi výrazně omezit.

 

V mnoha ohledech je jedním z nejzásadnějších období ženy menopauza, která se může objevit už po 45. roku, nejčastěji však přichází okolo padesátky. Vlivem výrazného poklesu hladiny estrogenu dochází k zásadnímu úbytku obsahu kolagenu, pleť ztrácí pevnost a hutnost, je méně hydratovaná a stává se křehčí. Všechny tyto procesy mají na vzhled zásadní vliv a společně s dalšími příznaky, které k menopauze patří, mají také obrovský vliv na psychické rozpoložení žen v tomto věku.

Proto výzkumníci a odborníci z Jafra Cosmetics analyzovali všechny dopady těchto hormonálních změn na pleť a vytvořili novou kosmetickou linii Royal Defy, která díky použití těch nejmodernějších technologií a aktivních látek účinně bojuje s příznaky stárnutí během tohoto období. Defy se soustředí hned na deset příznaků pokročilého stárnutí, které jsou typické pro zralou pleť. Jsou to hluboké a jemné vrásky, ztráta objemu, povislá oční víčka, ztráta pružnosti, ochablost, oslabení, suchost pleti, zvětšené póry, poruchy pigmentace a zašedlá barva pleti.

 

JEDINEČNÉ INGREDIENCE

Stejně jako je tomu u jiných kosmetických linií Jafra, ani u Royal Defy nechybí naše klíčová ingredience, kterou je exkluzivní komplex mateří kašičky ve formě RJx. Tato forma je naprosto unikátní nejen svojí silou, ale také transportní formou. Díky speciálním mikrokapsličkám umožňuje cílený transport účinných látek obsažených v mateří kašičce do hlubších vrstev pokožky. Podporuje tak obnovu buněk, posiluje kožní bariéru a zlepšuje pevnost a pružnost pleti. A protože je mateří kašička opravdu velmi účinná ingredience, je v této řadě zastoupena navíc ve formě oleje. Exkluzivní Royal Jelly olej, který najdete výhradně v produktech Jafra Cosmetics, je totiž bohatý na 10-hydroxydecenovou kyselinu (10-HDA), která patří mezi přírodní mastné kyseliny, a podle posledních výzkumů bylo prokázáno, že vykazuje estrogenní aktivitu, tzn. že supluje pozitivní účinky estrogenu na pleť. Dodává tedy bohatou hydrataci, posiluje povrch pleti, obnovuje její pružnost a činí ji jasnější a zářivější.

Další jedinečnou ingrediencí, kterou najdete v řadě Royal Defy je extrakt ze vzácných bílých lanýžů. Bílé lanýže jsou považovány za přírodní zlato a vzácnou superpotravinu, protože jsou bohaté na vitamíny, minerály, omega mastné kyseliny a antioxidanty. Díky tomuto extraktu se prokazatelně zlepšuje pružnost a pevnost pleti, snižuje se výskyt vrásek, pleť je více hydratovaná a hutnější. Pleť získává jednotný barevný tón a je chráněna před možným budoucím poškozením. A to pořád ještě není všechno. Produkty linie Royal Defy jsou obohacené hned o několik typů patentovaných peptidů a biomimetických peptidů, které mají schopnost pronikat do hlubších vrstev pleti, eliminují výskyt linek a vrásek, podporují strukturu pleti a současně pleť velmi výrazně vyhlazují a zpevňují. 24hodinovou hydrataci zajišťuje především fermentovaná kyselina hyaluronová, která je navíc doplněná o další hydratační faktory.

Zní to slibně že?

 

DŮKAZ MÍSTO SLIBŮ

Tolik účinných ingrediencí pohromadě dokáže opravdu zázraky. A výsledky jsou opravdu prokazatelné. Během pravidelného používání se skutečně obnovuje mladistvý vzhled, dochází k redukci dokonce i hlubokých linek a vrásek, zvyšuje se schopnost pokožky zadržet vlhkost po dobu 24 hodin a posilují se přirozené obranné funkce pokožky. Řada Royal Defy přivádí pleť den za dnem k životu.

Potřebujete ještě další důkaz? Tady ho máte!

Po prvním použití 8 z 10 žen prohlásilo, že linie Royal Defy přivedla jejich pleť zpátky k životu a výrazně předčila podobné kosmetické výrobky.

Po čtyřech týdnech 86% žen prohlásilo, že jejich pleť vypadá o 10 let mladší a zároveň celých 95% žen uvedlo, že mají pleť vypnutou, pevnější, hladší, sjednocenou, vyplněnou, zářivou a mladistvě vypadající s viditelně zmenšenými hlubokými linkami a vráskami.

A tohle jsou skutečné výsledky, které můžete na vlastní kůži pocítit i vy.