NOVÝ ROK, NOVÝ ZAČÁTEK PRO VAŠI PLEŤ

   

  Je tu nový rok 2020! Ať už si dáváte novoroční předsevzetí nebo ne, je dobré si pro sebe udělat alespoň malý plán, čeho byste v novém roce chtěly skutečně dosáhnout. A jaká jsou nejčastější novoroční předsevzetí, které si my ženy dáváme? Určitě bychom je spočítaly na prstech jedné ruky. Chceme zhubnout, začít cvičit, zlepšit vztahy, mít na sebe více času a konečně se o sebe začít starat a více se hýčkat. S těmi prvními vám asi příliš neporadíme (nebo alespoň ne dnes), ale s čím vám můžeme pomoci hned, je, jak se naučit o sebe pečovat, jak se zbavit té vrásky na čele, která vám tolik vadí, jakou používat kosmetiku a jak dosáhnout takových výsledků, abyste se cítily opravdu skvěle.

   

  Bilancování versus novoroční předsevzetí

  Příchod nového roku vnímá každý odlišně. Pro někoho může znamenat příležitost k novému začátku, pro jiného to může být důvod k oslavě a bujarému veselí. Ať už to máte jakkoli, přelom roku je vždy okamžikem k zamyšlení a bilancování. Co se nám za uplynulý rok podařilo nebo nepodařilo? Čeho jsme chtěly dosáhnout? Našly jsme dostatek motivace na splnění svých cílů a snů? A co bychom mohly nebo chtěly v novém roce dělat úplně jinak a možná lépe? 

  Každé předsevzetí je malý rituál a rituály mají v našem životě smysl a své místo. Pokud se rozhodnete věnovat více času péči o vaši krásu, kdy jindy byste měly začít než právě teď! Jediné, co k tomu potřebujete, je skoncovat s výmluvami a rozhodnout se, že to doopravdy chcete. A nový rok je ideální příležitost, protože je vlastně takovým symbolem nového začátku! Vytvořte si proto i vy svůj rituál péče o pleť a uvidíte, že se hned budete cítit lépe nejen navenek, ale i uvnitř!

  Ale jak vlastně začít?


  Najděte si odborníka 

  Znáte to. Většina důvodů, proč se o sebe nestaráme, je, že nemáme čas, jsme na to už staré nebo naopak mladé, že na nás tolik nezáleží, že to nemá cenu a stejně ani nevíme, jak na to. Omyl dámy! Každá z nás má rozhodně právo a možnost si na sebe najít čas a skutečně si dopřát takovou péči, jakou si zaslouží. A za ten dobrý pocit to zkrátka stojí.

  Nejjednodušší a nejrychlejší způsob je najít si opravdu někoho, kdo vám pomůže, poradí a přesně vysvětlí, co vaše pleť potřebuje, a naučí vás vše potřebné, abyste viděly výsledky co nejdříve. Je to mnohem lepší než hodiny vystávat v drogerii, utratit spoustu peněz a nakonec stejně zjistit, že vlastně všechny ty lahvičky nefungují, nevyhovují vám, nebo ani nevíte, jak je správně používat. Ušetřete si tím spoustu času, peněz a také vrásek.

  A kde takového odborníka najdete? Podívejte se například k nám na seznam kosmetických studií a najděte si přesně to, které se vám bude líbit a které máte blízko svého domova. V našich studiích se vám totiž dostane potřebné péče, kdy nejen zjistíte, v jaké kondici je vaše pleť, ale dostanete také podrobný návod, jak se o ni starat včetně doporučení těch nejvhodnějších produktů pro váš typ pleti. Navíc si můžete vše předem vyzkoušet, takže máte i jistotu, že nekupujete zajíce v pytli. Celou návštěvu obsahující kompletní analýzu, diagnostiku pleti i vyzkoušení přípravků máte ZDARMA.

   

  Začít a hlavně vydržet

  Pokud jste se rozhodla začít o sebe pečovat, věřte, že to je teprve začátek. Nejdůležitější je především vydržet. Ale nebojte se, od toho jsme tu opět my. Od nás odcházíte s přesným plánem, co byste měla se svojí pletí dělat. Každá kosmetická konzultantka nebo kosmetička vám řekne, co je pro vaši pleť důležité, a vy sama si rozhodnete, čím chcete začít. Jestli to zkusíte pozvolna, nebo jestli do toho jdete naplno a chcete pro sebe opravdu to nejlepší.

  Vždy se pro vás snažíme najít to nejlepší řešení, aby si péči o svou pleť mohla dopřát opravdu každá z vás. A když se vám pak stane, že něco zapomenete, nebo si nejste jisté, jak a čím čistit pleť, kdy používat sérum, jak správně nanášet oční krém nebo co dělat, když jste právě na cestách, zvednete telefon nebo nám napíšete a my vám rády poradíme. Jsme zkrátka takový přítel na telefonu.

  Víme, že každý nový začátek je trochu těžký a každá změna chce nějaký čas. Když si chcete vytvořit nový návyk, je na to potřeba minimálně 21 dnů. Proto si i vy dopřejte svých 21 dní a uvidíte, že někdy se opravdu dějí zázraky!

   

  Přejeme vám jen to nejlepší v roce 2020 a těšíme se na mnoho krásných žen v našich studiích.