Aktuální informace
K objednávce nad 1000 Kč
získáte DOPRAVU ZDARMA.
K objednávce nad 2000 Kč získáte
DOPRAVU ZDARMAATRAKTIVNÍ DÁREK.

NEJNOVĚJŠÍ TRENDY V LÍČENÍ

 

 

 

Jaro je v plném proudu a právě teď je ten nejlepší čas vyzkoušet aktuální trendy v líčení z letošních přehlídkových mol. Je jasné, že ne všechno, co se objeví na světových přehlídkách, můžete tak snadno přenést do běžného a reálného života, ale můžeme se nechat inspirovat.

Buďte stylové a vyzkoušejte naše nejoblíbenější trendy pro tuto sezónu.

 

Červené rty

Jasně červené rty byly vidět na přehlídkách světových návrhářů jako je Jason Wu, DKNY, Celine, Oscar de la Renta a další. Tento look připomínající sladké červené jablko byl vidět ve všech variantách – od matné až po výrazně lesklou. K dosažení tohoto vzhledu, potřebujete nejdříve rty řádně hydratovat. Použijte proto výživný balzám na rty, nechte jej vstřebat a poté rty dobře orámujte konturovací tužkou. Vyzkoušet můžete Mechanickou konturovací tužku na rty v odstínu Maroon. Pomocí štětečku vyplňte rty vaší oblíbenou červenou rtěnkou. Zkuste například odstín Red Satin nebo Red Carpet. Pokud si chcete zajistit dlouhotrvající efekt vaší rtěnky, vezměte jednu vrstvu papírového ubrousku, lehce jej přiložte na rty a přes něj rty přepudrujte transparentním pudrem.

 

Óda na modrou…

Přichází ohlédnutí zpět do minulosti do bláznivé disco éry. Modré oční stíny jsou totiž zpět v plné parádě, a tentokrát velmi moderním způsobem. Je to trend, který sluší ženám s jakoukoli barvou očí, pokud se zaměří na velmi lichotivé modré odstíny. Stačí jeden pohled na přehlídku DVF, kde můžeme vidět kouřové líčení oči v modré variantě. Je to tak sexy a při tom tak decentní. Mnohem dramatičtější verze modrého kouřového líčení byla vidět u modelek kolekce Sonia Rykiel. U mnoha dalších designérů se objevily modré oční linky v různých odstínech od azurové (Monique Lhulilier), tyrkysové (Nanette Lepore), až po kobaltovou (Jonathan Saunders). Jeden ze způsobů, jak vytvořit krásnou barevnou linku, je nakreslit ji pomocí klasických očních stůnů a mokrého štetce na oční linky. Dosáhnete tak odvážného, ale přesto krásného éterického looku, který vám vydrží po celý den.

 

 

Bronzová city girl

Dalším trendem z přehlídkových mol, kterého můžeme při běžném líčení perfektně využít, je jemný bronzový lesk. Nemáte-li bronzovou tvářenku, snadno si ji vytvoříte smícháním trochy make-upu nebo krémového korektoru s hnědo-zlatým očním stínem. Barvu potom naneste nejvyšší bod vašich tváří a rozetřete směrem na lícní kosti. Rty u bronzového líčení nechte spíše přirozeně růžové. Ať už použijete lesk nebo rtěnku vytvoříte tak dokonalý plážový look.

 

 

foto: Pinterest