Aktuální informace
SPECIÁLNÍ PRÁZDNINOVÁ NABÍDKA
Každý den jiný produkt za atraktivní cenu!
K objednávce nad 1000 Kč
získáte DOPRAVU ZDARMA.
K objednávce nad 2000 Kč získáte
DOPRAVU ZDARMAATRAKTIVNÍ DÁREK.

Nakupování je teď u nás rychlejší a pohodlnější!

Jsme rádi, že se Vám můžeme pochlubit novinkami, které jsme od 1. února spustili na našem eshopu a které se týkají především rychlejšího zasílání objednávek a pohodlnější platby přes internet.

Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě, proto si neustále lámeme hlavu, co bychom pro vás ještě mohli udělat a co bychom mohli vylepšit. Přípravky i zákaznický servis máme bezesporu bezkonkurenční, ale protože víme, jak je pro vás důležité mít své oblíbené přípravky co nejdříve, co nejpohodlněji a včas, zapracovali jsme i na zrychlení dodání zboží přímo k vám.

 

Co je u nás nového?

Jedna z nejlepších zpráv určitě je, že pokud si dnes objednáte přípravky v našem internetovém obchodě, můžete je mít již druhý den u vás doma. Všechny provedené objednávky přijaté do 12:00 hodin jsou expedovány tentýž pracovní den, později přijaté objednávky jsou pak expedovány hned den následující. V případě platby předem na účet je pro zpracování objednávky nutné nám poslat i potvrzení o provedené platbě. A když už jsme u toho placení, máme pro vás ještě jednu horkou novinku! Nyní u nás můžete vaše objednávky hradit i pohodlně platební kartou online přes zabezpečenou platební bránu.

 

Nakupujte pohodlně a s přehledem

Pro vaše pohodlnější nakupování se můžete registrovat a vytvořit si svůj osobní účet, který vám usnadní další objednávání a umožní vám přístup k přehledu a historii vašich objednávek. Stačí se pak pouze přihlásit pod vaším zvoleným přihlašovacím jménem a heslem. Pokud si nechcete zakládat svůj účet, můžete bez problému nakupovat i bez jakékoli registrace.

 

Vyberte svoji kosmetickou konzultantku a kosmetické studio 

Pokud jste naším klientem a pravidelně navštěvujete naše firemní kosmetické studio, vždy si prosím vyberte ze seznamu svoji kosmetickou konzultantku. Pokud u nás nakupujete poprvé a zatím nemáte svoji osobní kosmetickou konzultantku, označte v nabídce tuto možnost. Během následujících 24 hodin se s vámi telefonicky spojí naše asistentka, která vám doporučí nejbližší kosmetické studio, které můžete navštívit. 

 

 

Zvolte si způsob doručení a platby

Mezi standardní způsoby doručení patří zaslání zboží prostřednictvím České pošty. Na výběr máte variantu balíku "Do ruky" nebo balíku "Na poštu". V tomto případě si můžete zvolit i ze tří způsobů úhrady objednávky, platbu kartou, převodem na účet nebo platbu v hotovosti na dobírku při převzetí. 

Pokud si zvolíte osobní odběr zboží v kosmetickém studiu, lze objednávku hradit pouze online platební kartou nebo převodem na účet. Platba v hotovosti v tomto případě není možná.

 

 

Věříme, že pro Vás nakupování bude nyní mnohem příjemnější a pohodlnější!

Váš tým Jafra Cosmetics