MŮŽE DEKORATIVNÍ KOSMETIKA TAKÉ PEČOVAT O PLEŤ?

   

  Která žena by po ní netoužila? Po krásné, zářivé, bezchybné pleti s perfektním make-upem. Není ale pochyb, že bezchybného make-upu nedocílíme bez řádné a pravidelné péče o pleť. Hýčkáním naší pleti občas strávíme dost času. Dopřáváme jí dostatek hydratace, odstraňujeme odumřelé kožní buňky, chráníme ji před nepříznivými vnějšími vlivy, a to všechno proto, aby byla zdravá, krásná a tvořila dokonalé, čisté plátno pro náš make-up. Ale péče o pleť nemusí končit u pleťového krému!

   

  BARVY, KTERÉ PEČUJÍ 

  Jak známo, produkty dekorativní kosmetiky poskytují především barvu, ale tady také u většiny z nich jejich funkce končí. Co když ale dekorativní kosmetika a make-up nemusí být jenom o barvách? Co když mohou také dodávat pleti potřebnou péči a výživu? Jde to vůbec? Jen si to představte! Že veškerá ta péče, kterou své pleti věnujete, nemusí končit nanesením pleťového krému. Že i všechny produkty z dekorativní kosmetiky vám mohou poskytnout dostatečnou péči, hydrataci a výživu!

  Tak už můžete přestat snít. Právě taková řada luxusní dekorativní kosmetiky je tady v podobě Jafra ROYAL COLOR - kolekce obohacené o exkluzivní Royal Jelly RJx, speciální formu mateří kašičky, která je teď silnější než kdykoli předtím. Forma RJx zvyšuje přirozenou sílu přírodní mateří kašičky, která tak působí mnohem účiněji, přesněji a rychleji a pomáhá tak udržovat pleť krásnou a zdravou. Pomocí nádherných barev Jafra ROYAL COLOR vytvoříte nejen nespočet různých vzhledů, ale zároveň pleť hydratujete, omlazujete a vyživujete.

   

  PROČ MATEŘÍ KAŠIČKA? 

  O mateří kašičce jste u nás už slyšely i četly určitě mnohokrát. Její sílu objevila zakladatelka Jafra Cosmetics, Jan Day, již v roce 1956. Mateří kašička se pak v průběhu let stala tradiční a klíčovou ingrediencí našich kosmetických přípravků. V současnosti je Jafra Cosmetics lídrem trhu v oblasti přípravků péče o pleť s obsahem mateří kašičky.

   

  JAFRA ROYAL COLOR

  Z každého produktu Jafra ROYAL COLOR vyzařuje punc luxusu a jedinečného designu. Hvězdami celé kolekce jsou rtěnky v zářivých a živých barvách obohacených o mateří kašičku RJx, které poskytnou vašim rtům potřebnou hydrataci a dokonale hebký a sametový pocit. Vybírat můžete celkem z 15 vysoce pigmentovaných odstínů v matném i klasickém provedení a navíc v nádherném okouzlujícím obalu, který připomíná šperk. Základem pro každodenní líčení je samozřejmě make-up. I tady si můžete vybrat z varianty klasičtější a fluidní nebo je nově k dispozici rozjasňující make-up v tyčince, který je nejen perfektní, ale i velmi praktický do vaší kosmetické taštičky a na cesty. Nechybí ani nové odstíny očních stínů, rozjasňující pudr, okouzlující tvářenky nebo lesky na rty a konturovací tužky. Co byste si ale rozhodně neměly nechat ujít je nová řasenka JAFRA ROYAL 5v1. Díky speciálnímu kartáčku, který v kombinaci se složením odolným proti rozmazání a možností vrstvení poskytuje dokonalý luxus.

   

  Už nemusíte hledat ty správné produkty pro bezchybný vzhled a potřebnou péči. Tady totiž máte obojí. Tak ukažte svoji přirozenou krásu díky barvám, které pečují o vaši pleť a zároveň vytvářejí perfektní a trendový make-up.

   

  Jste připravené na tu nejlepší verzi sebe samé?