MATEŘÍ KAŠIČKA: TAJEMSTVÍ KRÁSNÉ A MLADÉ PLETI

   

  Krásná a zdravá pokožka nepochybně pomáhá k mnohem většímu pocitu sebejistoty. My v Jafra Cosmetics věříme, že každá pleť si zaslouží královské zacházení. A to každý den v týdnu. Proto jsou všechny ingredience v našich přípravcích vybírány především z přírodních zdrojů a s tou největší péčí, aby přinášely ty nejlepší a viditelné výsledky. Jeden z nejluxusnějších a nejúčinnějších anti-ageing systémů péče o pleť na světě se stal naprosto převratným způsobem péče už před více než půl stoletím, a to právě díky jedinečné "královské" ingredienci, kterou je mateří kašička.

   

   

  Proslulá po staletí, vyhrazena královským rodinám a ctěna vědci!

  Mateří kašička je zázračnou složkou tvořenou včelami, která zajišťuje skutečně vitální a krásnou pleť. Je to objev jako žádný jiný a ne nadarmo je mateří kašička nazývána elixírem mládí. Krémová, na živiny bohatá látka nalezená ve včelích plástvích, je zázračnou potravou pro včelí královnu, které umožňuje žít 40 krát déle než včele dělnici. Tvoří ji emulze s obsahem proteinů, uhlohydrátů a tuků, obohacená o vitamíny A, B-komplex, C, D a E. Je mimořádně prospěšná právě díky komplexnosti vitamínů, kterými jsou i thiamin (B1), riboflavin (B2), pyridoxin (B6), B12, niacin, biotin, kyselina listová a inositol. Je rovněž zásobárnou minerálních látek a stopových prvků (sodíku, draslíku, hořčíku, železa, zinku a mědi) a všech aminokyselin nezbytných pro život. Mimo to je bohatá i na nukleové kyseliny RNA a DNA. Zkrátka, je to plnohodnotný koktejl, který dokáže zajistit dlouhověkost buněk.

  Výsledky mluví samy za sebe. Produkty obohacené o mateří kašičku jsou považovány za jedny z nejhodnotnějších produktů péče o pleť na trhu. JAFRA přišla s průlomovými kosmetickými výrobky obsahujícími právě tuto životodárnou ingredienci jako první a k dnešnímu dni se řada těchto produktů značné rozrostla.

   

  Je něco lepšího než mateří kašička?

  Jak neuvěřitelně účinná samotná mateří kašička je, už jsme si popsali. Mohlo by být ale ještě něco účinnějšího? Mohlo! V sofistikovaných laboratořích ve Francii a Švýcarsku jeden výzkum potvrdil, že výsledkem kombinace mateří kašičky s Cellspan komplexem, což je unikátní směs buňky aktivujících látek, vypadá pleť prokazatelně a výrazně mladší. Tuhle zázračnou kombinaci najdete třeba v našem Royal Jelly liftingovém séru, které okamžitě zlepšuje vzhled unavené a namáhané pleti. A aby toho nebylo málo, máme ještě jednu vymoženost v rukávu. Další rozsáhlý výzkum totiž odhalil, že sirtuiny neboli proteiny dlouhověkosti, se přirozeně avšak v pasivním stavu, nachází v lidském těle a disponují schopností spouštět protistárnoucí, anti-ageing proces. Jejich aktivací pak mohou staré buňky reagovat stejně jako buňky mladé. Při delším zkoumání bylo potvrzeno, že aktivátory sirtuinu velmi napomáhají prodloužení životnosti buněk. Výsledky jsou naprosto ohromující! Pleť vypadá zdravější a mladší, jakmile do ní aktivátory sirtuinu proniknou. Sami se o takové účinnosti můžete přesvědčit prostřednictvím Royal Jelly hydratačního balzámu Advanced, který disponuje nejbohatším komplexem účinných látek včetně aktivátorů sirtuinu. Rozhodně si zaslouží své místo v každé koupelně, ať už vás trápí suchá, unavená, ochablá nebo citlivá pleť. S výhodou se dá použít jako poslední krok péče o pleť přes běžný denní nebo noční krém, čímž zajistí potřebnou péči a hydrataci. Zajímat by vás mohla i dokonalá péče a regenerace pro oční okolí, kterou je Royal Jelly koncentrovaná oční kúra. Hledáte-li ale řešení i na další neduhy, za zmínku pak stojí například Royal Jelly balzám na jizvy nebo Extra zjemňující balzám, který je ideální a multifunkční záchranou na všechna suchá místa jako jsou lokty, kolena nebo rty. A jestli potřebujete opravdu fungující balzám na rty, vyzkoušejte právě ten s mateří kašičkou, obohacený o extrakt z borůvky a přírodní oleje.

   

  Ještě účinnější a ještě silnější

  Ve výzkumných laboratořích Jafra Cosmetics rozhodně na vavřínech neusnuli. Nedávno totiž vědci přišli s dalším průkopnickým objevem v oblasti péče o pleť. Stojí za ním především exkluzivní komplex mateří kašičky ve formě RJX. Ve vědeckých oborech písmeno “X” znamená významnou sílu a účinek. Ani tady tomu není jinak. Nová technologie RJX zvyšuje přirozenou sílu přírodní mateří kašičky, která tak působí mnohem účinněji, přesněji a rychleji než kdykoli předtím. První řadou, ve které najdete tento exkluzivní komplex, je ucelená řada péče o pleť ROYAL REVITALIZE. Proti známkám stárnutí působí hned na několika úrovních. Klinické výsledky dokonce prokázaly, že zvyšuje regeneraci buněk, posiluje kožní bariéru a optimalizuje pružnost a pevnost pokožky. V průběhu testování 96% žen potvrdilo, že jejich pleť je vitálnější, hladší a pevnější, a 90% z nich zaznamenalo zlepšení již během 2 týdnů. My ale víme, že péče o pleť nekončí u pleťového krému, proto najdete komplex RJX i v řadě dekorativní kosmetiky ROYAL COLOR. Od této chvíle už není dekorativní kosmetika pouze o barvách. Od této chvíle pomocí nádherných odstínů a barev vytvoříte nespočet různých vzhledů a zároveň pleť hydratujete, omlazujete a vyživujete. A po tom touží přece každá žena.