LÉTO VE VLASECH

   

   

  Léto se nám pomalu, ale jistě blíží ke konci a chcete-li mít po horkém letním období vlasy lesklé a zdravé, stačí dodržovat několik zásad. Není to žádná věda a stačí jen chtít. Vysoké teploty, intenzivní slunce, chlór a sůl se na vlasech dokážou pořádně podepsat. Pamatujte, že základem je hydratace! Dopřejte si šampon, kondicionér i masku, které vlasy vyživí, ale zároveň i zregenerují. Vlasy zbytečně nefénujte. Pokud už vlasy potřebujete rychle vysušit, snižte teplotu foukání na minimum. Pokud je to jen trochu možné, nechte vlasy přirozeně uschnout. A nikdy nechoďte spát s mokrými vlasy! Budou se vám pak více lámat a krepovatět.


  Barvíte si vlasy?

  Barvené vlasy potřebují intenzivní dávku péče a hydratace. Navíc na slunci a ve vodě barva dost trpí, takže výsledkem je blednutí, kdy nakonec na vlasech máte úplně jiný barevný odstín, než jste původně zamýšlely. Využijte nové vlasové řady Color Care, která nejen že ochrání vaši barvu, ale dodá vlasům také potřebnou péči a hydrataci.

   

  Ostré sluneční paprsky

  Intenzivní sluneční paprsky vlasy extrémně zatěžují, oslabují a vysušují. V kombinaci se slanou a chlorovanou vodou se pak není čemu divit, že vlasy ztrácejí elasticitu, lesk a barvu. Pokud se trochu vztekáte s rozčesáváním na pomoc si vezměte        Sprej pro snadné rozčesávání a lesk vlasů. V nepříznivém počasí se vám ale vyplatí pořídit si nějakou pokrývku hlavy, ve které se budete cítit dobře. Nejen, že tím ochráníte svoje vlasy, ale budete mít i skvělý módní doplněk.

   

  Kondicionér a maska nestačí

  Péče o vlasy ale nekončí pouze rituálem ve formě šamponu, kondicionéru a masky. Po návratu z dovolené, kde vlasy podléhají pořádné dávce slunečních paprsků, vody a většímu pocení, jim dopřejte pořádnou porci regenerace. Nezapomínejte ale ani na pokožku hlavy, která dostává v letním období také pořádně zabrat. Aby vám nezůstaly následky v podobě pálení kůže nebo lupů, dopřejte si pořádnou péči. Využijte Regenerační kúru na vlasy a pokožku hlavy. Díky jedinečnému složení posílíte vlasy, dodáte jim potřebnou výživu a hydrataci a zregenerujete i pokožku hlavy.

  Pokud jsou vaše vlasy opravdu oslabené a potřebujete jim dopřát pořádnou dávku výživy a hydratace, vsaďte na Vyživující olej na vlasy, který je bohatý na proteiny, lipidy, vitamíny, antioxidanty a přírodní UV filtry. Vlasy nejen vyživuje, ale také chrání před škodlivým UV zářením. Extrakty z unikátních bylin z Amazonie, arganový olej a máslo Murumuru napomáhají k restrukturalizaci vlasů a pronikají hluboko do každého vlasového vlákna, vlasy intenzivně hydratují, poskytují vysoký lesk a zanechávají zdravější, hedvábný vzhled. 

   

  Trápí vás roztřepené konečky? 

  Roztřepené konečky vlasů není nic, co by nás v tomto období mohlo překvapit, dokáží ale pěkně otrávit. Nemusíte se hned vrhat po nůžkách a zkracovat vlasy o desítku centimentrů, stačí, když zvolíte potřebnou péči a dopřejete vlasům něco navíc. Sérum proti třepení vlasů je jedinečný vlasový přípravek, který intenzivně hydratuje, regeneruje a nekompromisně chrání před volnými radikály. Účinně odstraňuje problém třepení vlasů, regeneruje vlasové konečky a proti třepení působí i preventivně. Dodává vlasům zářivý lesk a eliminuje jejich krepatění. Obsažený olej z hroznových jader patří mezi nejsilnější přirozený antioxidant, který je bohatý na bioaktivní látky jako jsou bioflavonoidy, nenasycené mastné kyseliny, vitamíny skupiny B a vitamín E, minerály jako fosfor, draslík, vápník a magnézium. Jako jeden z málo olejů dokáže regulovat mastnotu, takže nezanechává na vlasech mastný film. Další na vlhkost bohaté složky významně zlepšují zadržování vody ve vlasových vláknech a zanechávají vlasy hedvábně jemné. Obsažené hedvábí zvyšuje lesk vlasů a zlepšuje jejich pružnost a strukturu. Sérum je vhodné pro suché, krepaté, ale i chemicky ošetřované vlasy se sklonem k třepení.