KOSMETIKA, BEZ KTERÉ SE V ZÁŘÍ NEOBEJDETE

   

  A je to! Je po prázdninách a zatímco my jsme zpátky z dovolené, kde jsme načerpali spoustu energie, naše pokožka vypadá, jako by potřebovala pár dalších dní na regeneraci. Horko, UV záření, vítr, sůl nebo chlorovaná voda stejně jako třeba klimatizace naší pokožce příliš neprospívají a je potřeba po takovém letním hýření jí dopřát trochu víc péče, než jsme během léta zvyklí. Po dovolené je sice pokožka krásně hnědá, ale za to mnohem hrubší a dehydratovaná. Navíc UV záření vede k tvorbě volných radikálů a k úbytku kolagenových vláken, takže právě teď je ten nejvyšší čas dopřát pleti pořádnou dávku péče a regenerace. A my vám hned prozradíme tipy na produkty, které vám v tom pomohou. 

   

  Legendární ingredience 

  Nejlepší ingredience, kterou si vaše pleť může jenom přát? Právě tou je mateří kašička, která je základem celé naší řady Royal Jelly Ritual. Velmi výživná a hodnotná látka produkovaná mladými včelami, která pomáhá udržet pleť mladou a zářivou a dává jí možnost téměř zastavit čas. Kromě téhle vymoženosti najdete ale v přípravcích Royal Jelly Ritual i exkluzivní látku zvanou RoyalActive peptid, která je považována za tajemství dlouhokověkosti včelích královen. Dokonalý koktejl těchto dvou ingrediencí, doplněný navíc o kyselinu hyauluronovou, med Manuka, bambucké máslo a další hrstku vitamínů najdete v Royal Jelly revitalizačním pleťovém krému, který je v tomto poprázdninovém období perfektní záchranou. Nejen, že pleť krásně zregeneruje, ale především doplní hydrataci a okamžitě zredukuje viditelné vrásky. A pokud bojujete s pigmentovými skvrnami, potřebujete vysokou ochranu proti slunečnímu záření a nechcete se vzdávat pleťových krémů, které dokáží účinně bojovat proti stárnutí pleti, máme pro vás řešení 2 v 1. Royal Jelly ochranný fluid SPF 50 totiž tohle všechno dokáže. A rozhodně ho oceníte i na nějakou pořádnou alpskou lyžovačku. 

   

  Suvenýr z dovolené 

  Také jste si přivezli z dovolené několik nechtěných suvenýrů v podobě pigmentových skvrn? Nevadí! Ani v tomto případě to nemusí být prohraný boj a pořád se s nevzhlednými flíčky dá něco dělat. Vyplatí se vám ale určitě začít hned od základu, což znamená od základní péče o pleť. Pro tyto případy tu máme celou řadu Brightening Dynamics, která řeší nerovnoměrný barevný tón, hyperpigmentace, nedostatek hydratace a první známky stárnutí. Rozjasňující denní emulze SPF 15 pleť krásně prozáří, pomůže sjednotit nejednotný barevný tón a ještě ji ochrání proti nepříznivým vnějším vlivům. Naopak Rozjasňující noční krém pleti dodá potřebnou výživu během noci a ráno se probudíte rovnou do krásy. 

   

  Zaměřeno na oči 

  Pokožka kolem očí dostává v létě neméně zabrat. Je velmi tenká a mnohem náchylnější k nepříznivým vnějším podmínkám. Rychleji u ní dochází k dehydrataci a může být také mnohem citlivější než zbytek pleti. Navíc ostré sluneční paprsky nás neustále nutí mhouřit oči, čímž může snadněji docházet ke zvýraznění mimických vrásek. Proto i tady zahajte účinný protiútok. Jak a podle čeho správně vybrat oční krém najdete v článku zde. 

   

  Prodlužte si opálení 

  Zatímco vzpomínky z dovolené jsou trvalé, naše opálení nás většinou opouští velmi rychle. A co si budeme povídat, loučení je to velmi těžké! Což takhle si to opálení ještě na nějakou dobu prodloužit? Čím sušší je pokožka, tím rychleji probíhá proces obměny buněk a tím pádem i rychleji mizí opálení. Jedinou možností, jak tedy opálení prodloužit je, důkladně pokožku hydratovat a to rozhodně tím nejlepším, co můžete. Ideálním pomocníkem pro tyto případy bude řada Terra One. Je to přírodní směs organických olejů obohacená o bambucké máslo. A co víc! Ta vůně! Jakmile jednou vyzkoušíte, už nebudete chtít nikdy jinak. Dokonalá harmonická směs esenciálních olejů vytváří nádhernou vůni, která je požitkem pro vaše tělo i smysly. Vybrat si můžete klasické tělové mléko nebo olej. A až vás opálení definitivně opustí, bude zase čas sáhnout po oblíbeném samoopalovacím přípravku. Takže až k tomu dojde, mějte v zásobě Terra One tělový peeling, který zbaví pokožku odumřelých kožních buněk a rovnou ji krásně hydratuje a vyživí.