JARO JE TU!

   

  Konečně je tu jaro. Období, které po dlouhé zimě všichni netrpělivě vyhlížíme a možná právě tím dlouhým čekáním většinou ztrácíme energii a potřebujeme zkrátka nějak dobít baterky. Sluneční paprsky, kvetoucí zeleň a zpěv ptáků jsou velkou motivací k osvěžení naší mysli, těla i domova. Máme pro vás 4 tipy, které osvěží váš každodenní rytmus a nastartují vás na následující období. 

   

  Udělejte jarní úklid 

  Máte pravdu! Úklid opravdu není žádnou zábavnou činností, ale je to způsob, jak se zbavit toho, co je staré a udělat prostor pro něco nového, co můžete s radostí přivítat ve svém životě. Začněte tím, že projdete celý svůj šatník a konečně vyházíte věci, které jste neměly víc než rok na sobě. Všechno, co není nijak poničené nebo obnošené, můžete darovat, nebo třeba zorganizujte bazar společně s vašimi kamarádkami. Naplánujte si den a místo, kam všechny přinesete vyřazené oblečení, boty a doplňky a nabídnete je dál. Věřte, že to je ten nejlepší způsob, protože věci, které vás už dávno omrzely, mohou udělat obrovskou radost někomu jinému. A pokud by vám snad ještě něco zbylo, udělejte dobrý skutek a věnujte oblečení na charitu. 

   

  Probuďte vaši pleť

  Jaro je klíčové období pro detox vaší pleti a pokožky celého těla. Začněte proto s důkladným peelingem nebo mikrodermabrazí. Zbavíte se tak odumřelých kožních buněk, celkově pokožku vyhladíte a dovolíte jí znovu se pořádně nadechnout. Jen tak zajistíte maximální vstřebávání účinných látek, které jsou obsaženy v kosmetických přípravcích, které pravidelně používáte při své péči o pleť a tělo. Pokud chcete pleti dopřát opravdu profesionální ošetření, začněte čištěním pomocí Revitalizačního sonického přístroje, který můžete využít nejen na každodenní čištění pleti, ale i na mikrodermabrazi. A nemusíte ani běhat nikam do salonu. Zvládnete to bez problémů v pohodlí domova a vaše pleť bude krásně jemná, hladká a bez vrásek. Aby vaše pleť byla opravdu zářivá, hydratovaná a připravená na jaro, doplňte vaši péči o hydratační sérum. Zkusit můžete třeba Royal Jelly intenzivní hydratační sérum s vitamínem E

   

  Zkuste něco nového 

  I pro tento rok zůstává v kurzu spíše přirozený vzhled a nahé líčení. Ale zkuste to tentokrát trochu jinak! Zaměřte se na zářivou a zdravou pleť. Nejprve použijte lehký podklad ve formě Dlouhotrvajícího make-upu SPF 20, který pleť sjednotí a dodá jí matný vzhled. Poté rozzařte oči pomocí Bílého krémového rozjasňovače, který naneste na oční víčko směrem k obočí a lehce i na spánky. Na oči použijte oční stíny v bronzovém nebo třpytivém hnědém odstínu, které dodají šmrnc a zvýrazní váš pohled. Pro výraznější líčení se nebojte sáhnout po oční lince. Zkuste třeba Tekuté oční linky ve fixu, díky kterým můžete linku lehce protáhnout a vytvořit krásnou kočičí linku, která vám vydrží celý den. 

   

  Přidejte barvu 

  Zatímco váš make-up může zůstat jemný a nenápadný, vaše manikúra může být naopak barevná a výrazná. Kdy jindy než právě teď, to se rozumí. Nejdříve ale věnujte trochu péče rukám a dopřejte jim po zimě pořádnou regeneraci. Začněte opět peelingem s jojobovými kuličkami, které zbaví pokožku rukou přebytečných kožních buněk a díky obsahu rostlinných olejů dodá potřebnou výživu. Na jaře už bychom také měly myslet na důkladnou ochranu před slunečními paprsky, proto na ruce používejte krém s ochranným faktorem, který bude hydratovat a zároveň chránit. 

   

  A to nejlepší nakonec. Jaro je hravé a krásné období. Užívejte si ho a nebojte se experimentovat! Dodejte si odvahu a zkuste něco nového! Ať už je to červená rtěnka nebo třeba výrazné náušnice. Uvidíte, že každá nová zkušenost vás obohatí, dá vašim všedním dním tak trochu šmrnc a zvedne vám sebevědomí.