Aktuální informace
K objednávce nad 1000 Kč
získáte DOPRAVU ZDARMA.
K objednávce nad 2000 Kč získáte
DOPRAVU ZDARMAATRAKTIVNÍ DÁREK.

JARNÍ POSELSTVÍ

 

Možná si některé z vás už stihly všimnout. I u nás totiž přibylo s příchodem nové sezóny několik novinek, které doslova obohatily naše portfolio produktů dekorativní kosmetiky a vůní. A my pořád přemýšlíme, jak jsme bez nich doteď vlastně mohli být. 

 

ZAMĚŘENO NA OČI 

V jednoduchosti je krása. To je zkrátka staré a stále pravdivé rčení. A pokud budeme mluvit o líčení očí, tak to rozhodně platí pro většinu žen. Málokterá z nás má ráno tolik času, aby dokázala vykouzlit dokonale vystínované kouřovky a krom toho, vlastně to asi ani není žádoucí. Právě teď je totiž mnohem víc v kurzu jednoduché a nahé líčení očí v zemitých barvách. Alespoň pokud se tedy bavíme o běžném denním líčení do práce a do kanceláře. Proto jsou tady pro vás na výběr dvě paletky očních stínů v teplých nebo studených neutrálních barvách. To je prostě must-have pro každou ženu. A co víc! Na každém balení máte dokonce malý návod a inspiraci, jak vytvořit denní a večerní look. Všechny odstíny se dají skvěle kombinovat a fantazii se rozhodně meze nekladou. Věřte, že pět dokonalých odstínů v jedné paletce vám dokáže velmi výrazně usnadnit život. 

 

JAKO PEŘÍČKO 

Je jako dobrý přítel. Je vždycky tam, kde má být, nikdy vás nezklame a za každé situace vás podpoří. A přesně takový je i nový Royal Jelly transparentní matující pudr. Ultra lehké složení obohacené o mateří kašičku kombinuje ty nejmodernější technologie a nejlepší ingredience, které zajistí vaší pleti maximální péči a komfort. Redukuje jemné vrásky, zmatní, zafixuje make-up a dodá pleti bezchybný vzhled. Ale dokonalý není jen uvnitř. Jeho designové balení v podobě diamantu budete při každé příležitosti vyndavat ze své kosmetické taštičky, abyste se mohla přepudrovat nebo alespoň opravit rtěnku. 

 

NENÍ RTĚNKA JAKO RTĚNKA 

Ano, mluvíme o ní stále a stále. Další v řadě naší nejoblíbenější kolekce Royal Jelly. Luxusní rtěnka obohacená o mateří kašičku je totiž něco jako dva v jednom. Dodá intenzivní barvu jako rtěnka, ale zároveň poskytuje rtům maximální péči a hydrataci. A právě teď se můžete radovat! Do naší rodiny totiž přibyly další čtyři skvělé odstíny. Od neutrální, přes červený až po temně švestkový. Vybere si zkrátka každá žena. 

 

KVĚTY NA JAŘE? 

Je to trochu otřepaná fráze a přirovnání, ale klasika je zkrátka klasika. A kdy jindy, než právě na jaře, by měly spatřit světlo světa nové vůně, které jsou opravdu plné čerstvých a voňavých květů. Květů, které jsou pečlivě vybírané, ručně sbírané a jsou pěstovány v těch nejodlehlejších a nejromantičtějších koutech světa. Máte raději růže? Pak vyzkoušejte smyslnou a lehce kořeněnou Rose Blossom, která probudí vaše smysly magickou vůní růží v kombinaci s růžovým pepřem a měkkým dřevem. Pro romantičtější duše bude jasnou volbou Gardenia Blossom. Explozí vůní květů gardénie, svěžestí zeleného jablka a bohatým nádechem ambry je symbolem elegance a ženskosti. 

 

VLÍDNÉ POHLAZENÍ 

Možná jste už někde slyšely, že 80% dobře provedeného make-upu a perfektního líčení závisí na štětcích. Za to bychom mohly dát ruku do ohně. Můžete mít sebelepší a luxusní produkty, ale když je špatně nebo nevhodně aplikujete, je to vždycky spíš horší než lepší. Špatná zpráva tedy je, že ani tady se nevyplatí šetřit. Dobrá zpráva ale je, že naše nové štětce jsou za ceny, které vás rozhodně nezruinují a odvedou naprosto profesionální práci. Vyberte si ty své! Od štětce na make-up až po štěteček na rty! Snadno se s nimi pracuje, díky tvarované rukojeti padnou perfektně do ruky a líčení s nimi zvládne opravdu každý. Teď už nic nebrání tomu, aby váš vzhled a make-up byly skutečně perfektní.