JAK PEČOVAT O OČNÍ OKOLÍ

   

  Vaše oči a váš pohled o vás prozradí daleko víc, než si myslíte. Mnohdy totiž nemusíte ani nic vyslovit a vaše oči řeknou všechno za vás. Vyspaly jste se do růžova? Poslední dobou se vám všechno daří? Nebo jste naopak ve stresu, nic se vám nedaří, náladu máte pod psa a o kvalitním spánku slyšíte jen z doslechu? O tom všem promluví váš výraz tváře a především vaše oči. A krom toho právě oční okolí je oblast, kde se vrásky a projevy stárnutí kůže projevují jako první! Ale nezoufejte, všechno má své řešení a my pro vás máme hned pár tipů, jak zatočit s kruhy nebo váčky pod očima, mimickými vráskami a jak nejlépe pečovat o oční okolí, aby vaše oči zářily zdravím a energií. Důležité je začít včas. 

   

  Od základu 

  V péči o pleť je základním pravidlem čištění pleti a její důkladné odlíčení. Ani u očí tomu není jinak. A to dokonce i v případě, že se nelíčíte! Přes den se vám totiž na pleti nahromadí spousta nečistot, kterých potřebujete pleť zbavit. Takže první zásada zní čistit a odličovat. V tomto případě samozřejmě odličovačem očí, který pleť kolem očí zbaví všech nečistot, odstraní make-up a zároveň poskytne dostatečnou péči, zklidnění a osvěžení. 

   

  Kruhy a váčky pod očima 

  Základ je v rodině. Podívejte se na svoji maminku nebo babičku. Pokud i je trápí tmavé kruhy pod očima nebo dokonce otoky, je velmi pravděpodobné, že to budete mít stejně. Rozhodně to ale neznamená, že s tím nemůžete nic dělat! Správnou oční péči vybírejte podle toho v jaké kondici je vaše pleť a také podle toho na kolik let vypadá. Trápí-li vás otoky a váčky pod očima zvolte gelovější texturu přípravku jako je Optimeyes oční kúra, která vám poskytne potřebnou hydrataci, ochranu v podobě antioxidantů a díky přírodním výtažků zmírní otoky i kruhy pod očima. V letním období ho určitě ocení všechny věkové kategorie, protože krásně chladí a zklidňuje. Pro větší efekt pomůže, když ho necháte v lednici. S tmavými kruhy pod očima si poradí Liftingový krém se zlatem, který projasní oční okolí a zároveň pomáhá redukovat vrásky. A pokud potřebujete přece jen kruhy pod očima trochu zakrýt, pomocníkem do kabelky vám bude CC krémový korektor s SPF 20

   

  Vrásky na obzoru 

  Pokud už jste se ocitly ve stádiu, kde je potřeba dopřát očnímu okolí nejen hydrataci, ale i výživu a zpevnění, hledejte komplexnější péči. Opět se vždy řiďte aktuálním stavem pleti, věkem a problémem, který chcete řešit. Kolem čtyřicítky, kdy už vrásky přibývají, je pleť mnohem sušší a kolagenu už jí výrazně ubývá. Po padesátce už je potřeba se zaměřit na přípravky, které i zpevní oční okolí a mají liftingový efekt. Chcete-li dosáhnout opravdu viditelných výsledků, rozhodně se vám vyplatí zvolit jeden krém na den, který bude pleť především hydratovat a chránit a další krém na noc, který vám poskytne potřebnou regeneraci a výživu. Ideální základ, který by neměl chybět žádné ženě, najdete v podobě Royal Revitalize revitalizačního očního krému, který obsahuje exkluzivní komplex RJX a okamžitě dodá pleti energii, prozáří oční okolí, hydratuje a snižuje viditelné známky stárnutí. 

   

  Buďte jako profesionál 

  Pleť kolem očí je nejvíce namáhanou oblastí našeho obličeje. Neobsahuje téměř žádné mazové žlázy a tím pádem je samozřejmě mnohem sušší, náchylnější a citlivější na negativní vlivy vnějšího prostředí. Vzhledem k tomu, že oční partie mají naprosto odlišnou strukturu kůže, potřebují také jinou péči. Proto vždy vybírejte přípravky, které jsou určeny pouze pro oční okolí. Toužíte-li po opravdu profesionální péči, vsaďte na Oční kúru Duo z řady Jafra PRO. Dvě tubičky, každá určená na jinou partii očí, vám zajistí maximální péči a profesionální ošetření. A pokud vás trápí povadlá a převislá horní víčka, máte konečně řešení. 

   

  Nejste si úplně jisté výběrem očního krému? Nevadí! Obraťte na některé z našich kosmetických studií, kde vám ochotně poradí a pomohou vám vybrat péči, která pro vás je ta nejvhodnější.