JAFRA ROYAL REVITALIZE: PÉČE O PLEŤ VE 4 MINUTÁCH

   

  Péče o pleť nebyla nikdy jednodušší! JAFRA ROYAL REVITALIZE je systém péče o pleť, který zajistí viditelné výsledky a perfektní rituál péče o pleť za pouhé 4 minuty.

   

  Za novou řadou JAFRA ROYAL REVITALIZE stojí především Royal Jelly RJX, průkopnický objev v oblasti péče o pleť. Ve vědeckých oborech písmeno “X” značí významnou sílu a účinek. Naše nová technologie RJX zvyšuje přirozenou sílu přírodní mateří kašičky, která tak působí mnohem účiněji, přesněji a rychleji než kdykoli předtím. 

  Už v roce 1956 zakladatelka Jafra Cosmetics, Jan Day, objevila sílu přírodní mateří kašičky v péči o pleť. Mateří kašička se tak stala tradiční ingrediencí našich kosmetických přípravků po další léta. Jafra Cosmetics se tak stala lídrem na trhu v oblasti přípravků péče o pleť s obsahem mateří kašičky a díky tomuto novému objevu a moderním technologiím vědci v Jafra Cosmetics pozvedli přípravky Royal Jelly na další, vyšší úroveň. 

   

  Jste připraveni spatřit nejlepší verzi vaší pleti? Pak vyzkoušejte JAFRA ROYAL REVITALIZE, novou průlomovou péči o pleť, která obsahuje větší množství mateří kašičky než kdykoli předtím. 

  Působí proti známkám stárnutí hned na několika úrovních. Klinické výsledky prokázaly, že zvyšuje regeneraci buněk, posiluje kožní bariéru a optimalizuje pružnost a pevnost pokožky. V průběhu testování 96% žen potvrdilo, že jejich pleť je vitálnější, hladší a pevnější a 90% z nich zaznamenalo zlepšení již běhěm 2 týdnů. 

   

  Jak to celé funguje? 

   

  ČIŠTĚNÍ 

  Začněte Jemným čistícím mlékem, které odstraní make-up, veškeré nečistoty a přebytečný kožní maz. Zároveň zajišťuje dostatečnou hydrataci a regeneraci a zároveň chrání pleť před působením volných radikálů. 

   

  NA MÍRU 

  Přizpůsobte si svůj rituál péče o pleť a vyberte si sérum (nebo séra), které nejvíce vyhovuje vašim potřebám. Zvolte si jedno, dvě nebo všechny tři. Přesně tak, jak vám to vyhovuje. Můžete je libovolně vrstvit a kombinovat podle potřeby. Potřebujete také řešit vrásky kolem očí? Pak doplňte Revitalizační oční krém

  Chcete ještě více vylepšit váš rituál péče o pleť a dopřát si to nejlepší? Není nic snazšího než 2x až 3x týdně zařadit do péče  Vulkanickou exfoliační masku, která odstraňuje odumřelé kožní buňky, podporuje obnovu pleti a redukuje jemné vrásky a linky. 

   

  HYDRATACE

  Teď je čas na hydrataci! Trápí opravdu suchá a křehká pleť? Sáhněte po Revitalizačním pleťovém krému s bohatou a výživnou texturou. Hledáte-li spíše lehčí variantu, ideální volbou pro vás bude Revitalizační pleťový elixír, který zajistí potřebnou hydrataci a výživu. 

   

  OCHRANA 

  Čtvrtým a posledním krokem je ochrana, která je nezbytná pouze pro denní rituál péče o pleť. Nikdy nezapomeňte pleť chránit před UV zářením a nepříznivými vlivy vnějšího prostředí pomocí Ochranného fluidu SPF 50, který má lehkou, fluidní a nemastnou texturu. 

   

  A to je všechno! Všechno, co potřebujete k tomu, aby vaše pleť byla krásná, mladistvá, zdravá a v perfektní kondici během pouhých 4 minut!