Aktuální informace
Oblíbené „zlaté“ produkty z linie
Gold Dynamics nyní za akční ceny!
K objednávce nad 1000 Kč
získáte DOPRAVU ZDARMA.
K objednávce nad 2000 Kč získáte
DOPRAVU ZDARMAATRAKTIVNÍ DÁREK.

JAFRA podporuje zimní sporty!

Jafra se stala oficiálním partnerem Italské federace zimních sportů pro zimní sezónu 2015/2016 a pro všechny sportovce zajišťuje perfektní péči o jejich pokožku v náročných zimních podmínkách s přípravky té nejvyšší kvality. 

Jafra je přítomna ve všech 15 sportovních disciplínách, aby mohla sportovce podporovat, povzbuzovat a sdílet s nimi jejich úspěchy. 

Čtyři tváře tohoto roku, které tvoří "Tým snů Jafra" jsou: Francesco De Fabiani, běžecké lyžování; Lisa Vittozzi, biatlon; Sofia Belingheri, snowboard a Federica Sosio, sjezd na lyžích. Mladí kandidáti, kteří jsou jedničky ve své disciplíně. 

Všechny tyto sportovce spojuje jedna důležitá potřeba. Aby jejich kůže byla bezpečně ochráněná před vnějšími nepříznivými a agresivními vlivy v důsledku teplotních změn jako je mráz, chlad, vítr a sluneční záření, kterým jsou neustále vystaveni. Právě tyto okolní podmínky totiž způsobují ztrátu hydratace a pružnosti pokožky s následným předčasným stárnutí kůže. 

Správná ochrana a vhodně zvolené produkty jim pomáhají udržet pokožku pružnou, jemnou a mladistvou, chrání ji proti předčasnému stárnutí a nadměrné dehydrataci.  

Jafra je tu pro ně a dokáže udělat ještě mnohem víc....!

Díky široké škále kvalitních produktů poskytuje tu správnou péči podle daných individuálních potřeb pro každého z nich.

 

www.fisi.org