Aktuální informace
Vaše objednávky zpracováváme
a odesíláme zcela standardně.
K objednávce nad 1000 Kč
získáte DOPRAVU ZDARMA.
K objednávce nad 2000 Kč získáte
DOPRAVU ZDARMAATRAKTIVNÍ DÁREK.

DARUJTE POD STROMEČEK HEZKOU PLEŤ

Asi nebudeme daleko od pravdy, když řekneme, že hezkou, rozzářenou a čistou pleť bez pupínků nebo vrásek chce mít každá žena nebo dívka. A i když třeba vaše babička ve svém věku vypadá pořád skvěle a vrásek na obličeji má minimum, dobré geny většinou samy o sobě nestačí. Je totiž prokázáno, že genetika má na kvalitu pleti vliv pouze z 20%, zbylých 80% představuje péče o pleť a celkový životní styl. A to už je přece dobrý důvod k tomu, začít se o svoji pleť starat nejen včas, ale také správně. Nemyslíte?
 

ZAČNĚTE OD ZÁKLADU

Každá pleť potřebuje minimálně dobrý základ. A rozhodně teď nemáme na mysli jenom krém, kterým se namažete ráno nebo večer. Takovému mazání by totiž rozhodně mělo předcházet důkladné čištění, kdy vyčistíte pleť do hloubky, zbavíte ji make-upu, veškerých nečistot a odumřelých buněk. Krém přichází na řadu až v okamžiku, kdy máte pleť opravdu odlíčenou a čistou. Ptáte-li se, z čeho si takovou základní rutinu poskládat, skvělou volbou je řada Royal Boost, která je nabitá těmi nejhodnotnějšími a nejprospěšnějšími superpotravinami jako je matcha, zázvor, meloun, citrusové plody, açaí, kokosová voda, špenát, řepa a rakytník. V kombinaci se silou mateří kašičky Royal Jelly RJx vyživuje pleť, urychluje regeneraci buněk, posiluje ochrannou bariéru a poskytuje mimořádnou ochranu proti prvním známkám stárnutí způsobeným volnými radikály, životním prostředím, UV zářením a modrým světlem z obrazovek. Aby vám péče opravdu vyhovovala, je potřeba respektovat svůj typ pleti, proto si můžete vybírat z přípravků pro pleť smíšenou až mastnou nebo přípravků, které jsou více hydratační a určené pro pleť suchou.
 

ZKUSTE PŘIDAT NĚCO NAVÍC

Pojďme si říct ale narovinu, že správný základ neznamená jen čištění a krém. Vaše pleť toho totiž bude potřebovat o něco málo víc. Na denní péči bychom rozhodně doporučili přihodit ochranu před UV zářením. Je to ta jediná a nejlepší prevence před vznikem pigmentových skvrn. V řadě Royal Boost najdete pro sušší pleť Ochranný krém Play It Safe SPF 30, pro mastnější pleť Cover Me ochranný krém SPF 30. Oba tihle krasavci mají ale jednu další nespornou výhodu. Kromě UV záření, ochrání vaši pleť před nebezpečným modrým světlem, které na nás září z displejů a obrazovek. Speciální péči si zaslouží i oční okolí. Oční krém by tedy měl být pravidelnou součástí péče o pleť už od 25 let. Vyzkoušet můžete naší horkou novinku v podobě Osvěžujícího očního krému, který vám pomůže nejen s prevencí vrásek, ale i s otoky nebo tmavými kruhy pod očima.
 

ZBAVTE SE PUPÍNKŮ

Hezká a zdravá pleť samozřejmě znamená pleť bez pupínků a akné. To prostě nechce žádná z nás. Jenže zbavit se jich se někdy jeví jako naprosto nadlidský úkol. První krokem k úspěchu je opět samozřejmě pravidelná péče o pleť. Možná si ale kladete otázku, čím vlastně o takovou problematickou pleť pečovat. Naše odpověď zní řada Royal Clear Smart. Je to pokroková linie, která se soustředí na všechny hlavní příčiny vzniku akné jako je přebytečná tvorba kožního mazu, ucpané póry a bakterie, které způsobují záněty. Mnohem zásadnější je ale to, že pomáhá pokožce aktivovat svoji vlastní sebeobranu neboli kožní mikrobiom. Mikrobiom je přirozený ekosystém bakterií na pokožce, který ji udržuje zklidněnou a čistou. Někdy se však dostane do nerovnováhy, když „špatné“ bakterie přemohou ty „dobré“. Důsledkem tohoto stavu je právě tvorba akné. Royal Clear Smart proto kombinuje velmi účinné ingredience v čele s kyselinou salicylovou, komplexem Royal Jelly RJx a účinnými přírodními extrakty k docílení vyváženého ekosystému pokožky. Takže od teď už můžete dát pupínkům navždy sbohem.
 

DARUJTE HEZKOU PLEŤ POD STROMEČEK 

Jak se říká...to nejlepší na konec! Co takhle darovat někomu blízkému hezkou pleť pod stromeček? Taková řada Royal Boost najde svoje příznivce především mezi mladšími ročníky, ale ocení ji také ženy, které třeba s péčí o pleť teprve začínají a potřebují stavět na opravdu pevných základech. Pokud jde o řadu Royal Clear Smart, ta je, jak už jsme se zmínili výše, určená především pro problematickou pleť s akné. Mini sady Royal Clear Smart Duo nebo Royal Boost dárkovou sadu právě teď získáte se slevou 25%. Pořídit si ale můžete i pokročilý nebo kompletní set sestavený na míru a k němu rovnou dostanete pleťovou masku dle vlastního výběru ZDARMA. A dárky pod stromeček máte vyřešené.