Aktuální informace
K objednávce nad 1000 Kč
získáte DOPRAVU ZDARMA.
K objednávce nad 2000 Kč získáte
DOPRAVU ZDARMAATRAKTIVNÍ DÁREK.

CO JE PLEŤOVÁ ESENCE A PROČ JI VAŠE PLEŤ POTŘEBUJEJestli na celém světě existuje někdo, od koho bychom se měly učit o správné péči o pleť, jsou to Korejky. Jejich dokonalou pleť s neviditelnými póry, která je krásně rozjasněná, hydratovaná a téměř bez vrásek, obdivuje spousta žen po celém světě. Pokud ale máte pocit, že tyhle ženy mají štěstí a dobré geny, musíme vás zklamat. Zázrak se v tomhle případě nekoná a jediný rozdíl je v tom, že Korejky zkrátka ví, jak se o svoji pleť starat. Péče o pleť pro ně není nudná povinnost, ale životní styl. Jejich způsob péče o pleť je především o prevenci. Místo toho, aby začaly řešit vrásky, pigmentové skvrny nebo třeba akné až v okamžiku, kdy se objeví, nebo se snažily skrývat nedokonalosti make-upem, jsou naučené se o svoji pleť starat poctivě a pravidelně od útlého věku. Vědí totiž, že to je ten nejlepší způsob, jak všem neduhům na pleti předcházet. A vyplácí se jim to. Jejich pleť je pak krásná, zdravá a zářivá.

Krom správného a důkladného odlíčení, které je samozřejmě alfou a omegou celé kosmetické rutiny, je dalším krokem, na který Korejky velmi dbají, právě hydratace. Dobře hydratovaná pleť vypadá plnější, zářivější, vrásky jsou méně patrné a pleť také mnohem lépe absorbuje účinné složky z dalších produktů. Správná hydratace je zkrátka pro bezchybnou pleť zásadní. Proto mají Korejky v celém rituálu péče o pleť jeden krok, na který nedají dopustit. A tím je esence.

Jak pleťová esence funguje?

Pleťová esence je vlastně taková kombinace pleťového tonika a séra. Je o něco málo hustější než tonikum a naopak o něco tekutější než sérum. Obsahuje různé hydratační a výživné ingredience, které mají pokožku především hydratovat a dodat potřebnou výživu. Je to vlastně takový multifunkční produkt, který pleť rozzáří, reguluje mastnotu a má anti-aging efekt. Esence vytváří první vrstvu hydratace a připravuje pleť na další kroky v péči o pleť, aby se účinné látky mohly ještě lépe vstřebávat.

Pro koho je pleťová esence vhodná?

Tohle je vlastně celkem jednoduchá otázka. Hydrataci potřebuje úplně každá pleť. Dehydratovaná může být jak pleť suchá, tak mastná. A ve všech případech to znamená, že jakmile pleť trpí nedostatkem hydratace, může se narušit svrchní hydrolipidová vrstva a pleť je pak náchylnější, citlivější, nebo se začne víc mastit. Proto není radno tento krok v péči o pleť podceňovat. Takže jakákoli vrstva hydratace navíc je vždycky bonus.

Jak pleťovou esenci použít?

Teď už víte, že esence může celkem zásadně zlepšit kondici vaší pleti. Takže jediné, co potřebujete, je zařadit jí do pravidelné rutiny. Skvěle vám k tomu poslouží naše horká novinka v podobě Revitalizační tonizační esence, která spojuje účinek tonika a esence do jednoho produktu. Obsahuje hned několik účinných ingrediencí, jako je mateří kašička, kyselina hyaluronová, výtažek z kvasnic, aloe vera a růžová voda. Pleti poskytuje rychle se vstřebávající hydrataci a okamžitě tak pleť zjemňuje. Jemné exfoliační složky vyhlazují povrch pleti a zjemňují vzhled pórů, současně esence odstraňuje poslední zbytky líčidel a nečistot a pleť je tak dokonale připravena na další krok rituálu každodenní péče. Postupem času navrací pleti její zářivost a lesk, významně zlepšuje hydrataci a propůjčuje pleti mladistvější vzhled.

Pleťová esence zkrátka pozvedne celý váš systém péče o pleť na úplně nový level.