CO BY ROZHODNĚ NEMĚLO CHYBĚT VE VAŠÍ LETNÍ VÝBAVĚ?

Letos si na letní teploty vážně nemůžeme stěžovat. I když občas sprchne a sem tam se prožene nějaká bouřka, sluníčko si poslední dny užíváme až až a jak to tak vypadá, mohlo by nám to ještě nějakou dobu vydržet. Někdo jásá, někdo možná úplně nadšený není. Pojďme si ale říci, že právě v tomto horkém počasí je potřeba o svoji pleť opravdu dbát, dopřát jí trochu regenerace a svému tělu osvěžení. Abyste věděly, jak na to, máme pro vás několik vychytávek, které během léta rozhodně oceníte. Ale všechno pěkně popořádku.

OPAKOVÁNÍ JE MATKA MOUDROSTI

Už to jistě všechny dobře znáte! My to často opakujeme, ale je to opravdu nejdůležitější část péče o pleť. Čištění! Nezapomínejte na to a rozhodně ani v létě tento krok v péči nikdy nevynechávejte. Naslouchejte svojí pleti a vnímejte, jak se v důsledku počasí mění a pokuste se jí vyhovět. Pokud se vám zdá, že je pleť přes léto mastnější, nebojte se přípravky různě kombinovat a klidně zvolit místo oblíbené mycí emulze pěnivý gel. Vyzkoušet můžete třeba Komplexní čístící přípravek se zlatem, který pleť nejen krásně vyčistí, ale i rozzáří a dodá potřebnou hydrataci a výživu. Patříte-li do skupiny žen, které mají v létě pokožku naopak hodně vysušenou, skvělou volbou bude Bohatý čistící krém, který vás zbaví i vrásek.
 

HYDRATUJTE A REGENERUJTE

O hydrataci vám asi moc říkat nemusíme. Je to jeden z nejdůležitějších kroků právě v tomto období, kdy stejně jako tělo i pleť potřebuje notnou dávku vláhy a hydratace, kterou nemůžete dodat nikterak jinak, než právě kvalitním přípravkem. My určitě při výběru doporučujeme sáhnout vždy po séru, které vám pronikne víc do hloubky a dokáže pleti dát vše potřebné. Ultra-hydratační sérum je ideální lahvička pro všechny bez rozdílu věku i typu pleti. Koktejl přírodních ingrediencí v čele s mateří kašičkou a vitamínem E dokáží doslova zázraky.
Kromě hydratace ale nezapomínejte, že z perného počasí a ostrého slunečního záření může být pleť pěkně vyčerpaná. Proto je potřeba jí dopřát i dostatečnou regeraci a výživu. Když už mluvíme o mateří kašičce, vhodným kandidátem v tomto případě může být Aktivní zpevňující sérum, které kromě hloubkové regenerace a výživy bojuje i proti známkám stárnutí a výrazně pleť omlazuje.
Pokud vás mnohem víc než vrásky trápí pigmentové skvrny, pak je tady řada Luna Bright, ze které by vám rozhodně nemělo chybět sérum a ochranný krém.
 

DOBA BRONZOVÁ

Když už jsme nachytaly nějaký ten bronz, tak je také potřeba ho umět předvést v plné parádě. Krémové krycí make-upy schovejte do zimy do šuplíku a vyměňte je za lehkou verzi v podobě CC krému, který dodá pleti výživu a sjednotí celkový tón pleti. Pak už stačí jen pár tahů Pudrovým bronzerem pro zvýraznění lícních kostí, lehce dokreslit obočí a tužkou ho rozjasnit, na rty nanést tekutou rtěnku a máte vyhráno.  

 

LETNÍ OSVĚŽENÍ  

Když už máte dokonale zvládnutou péči o pleť, neměly byste zapomínat ani na vaše tělo a celkovou náladu. Teď máme konkrétně na mysli takovou pomyslnou třešničku na dortu, kdy si dopřejete tak trochu něco navíc. Jinými slovy...něco speciálního se na léto vždycky hodí. A právě proto jsou tady naše zbrusu nové vůně z linie Mix Collection, díky kterým si můžete vychutnat jedinečný zážitek, okamžitý chladivý pocit a dlouhotrvající svěžest. Atmosféru tropického ostrova vám připomene vůně Aqua Colada Mix s tóny kokosu a jasmínu. Ovocná vůně s tóny pivoněk v podobě Peach Rose Mix vám navodí romantickou náladu. A díky okouzlující a neodolatelné vůni Magic Berry Mix se šťavnatými tóny ostružin a frézie prožijete tajemné dobrodružství, které začíná při západu slunce a potrvá celou noc. Tak která vůně bude ta vaše? 

Nakonec by se možná hodilo, abychom vám prozradili, jak mít v létě dokonalý make-up, nebo jak pečovat o vlasy, ale o tom vám povíme zase někdy příště. Tak se alespoň máte na co těšit. 

Přejeme vám krásné léto!