Aktuální informace
K objednávce nad 1000 Kč
získáte DOPRAVU ZDARMA.
K objednávce nad 2000 Kč získáte
DOPRAVU ZDARMAATRAKTIVNÍ DÁREK.

3 TIPY, JAK PŘIPRAVIT PLEŤ NA LÉTO

I když to v této chvíli vypadá, že si z nás počasí dělá spíš blázny, pořád pevně věříme, že to opravdové léto, teplo a hřejivé paprsky vážně přijdou. Že si konečně začneme užívat krásných teplých dnů, budeme trávit víc času venku, vyrazíme někam na výlet nebo už možná i na delší dovolenou.
Pro nás jsou to všechno rozhodně pozitivní zprávy a důvod k radosti i k lepší náladě, pro naši pleť je ale teplé počasí a ostré sluneční paprsky leckdy zatěžkávací zkouškou.
Jak tedy svoji pleť připravit, aby i po létě byla pořád ve skvělé kondici a nemuseli jsme na podzim přepočítávat, kolik pigmentových skvrn nebo vrásek nám přibylo?
 

Vsaďte na séra

Chcete mít jistotu, že svoji pleť skutečně ubráníte před vznikem různých nepěkných pigmentací, viditelných vrásek a dehydratací způsobenými vlivem většího slunečního záření, vody, větru a změn klimatu? Pak si pojistěte zdraví svojí pleti vhodným sérem. Velkým pomocníkem vám bude třeba Zpevňující hydrogel se zlatem, který zajistí potřebnou výživu, hydrataci a zpevnění, nebo Sérum na pigmentové skvrny s vitamínem C, které pomáhá zabránit tvorbě skvrn a sjednocuje barevný tón pleti, či Ultra-hydratační sérum s vitamínem E, které poskytuje pleti intenzivní hydrataci po celých 24 hodin a posiluje ochrannou kožní bariéru.
 

Nepodceňujte sluneční paprsky

Sice to aktuálně vypadá, že tento bod není na pořadu dne, ale nenechte se zmást. Po zimě, kdy je naše pleť ostrému slunečnímu záření vystavená minimálně, jsou pro ni jarní paprsky dost zrádné. Proto i v tomto období je potřeba nezapomínat na dostatečnou ochranu proti slunci a používat přípravky s dostatečným UV filtrem. Pokud nechcete jen tiše přihlížet, jak se na vaší pleti množí pigmentové skvrny a přibývají vrásky, nebojte se sáhnout po denní péči s SPF 30. Je-li vaše pleť o něco náchylnější nebo má větší sklony k pigmentacím, rozhodně by ve vaší koupelně neměl chybět denní krém s SPF 50.
 

Vložte se do rukou profesionálů

Chcete-li mít 100procentní jistotu, že vaše pleť, pokožka celého těla i vlasy budou na léto opravdu připraveny, vložte se do rukou profesionálů. A že do žádného z našich kosmetických studií či salonů ještě nechodíte? To vůbec nevadí! Najděte si v našem seznamu kosmetických studií přesně to, které se vám bude líbit a které máte blízko svého domova, zvedněte telefon a objednejte se na první bezplatnou konzultaci. Zjistíte, v jaké kondici vaše pleť je, a naše kosmetičky a kosmetické konzultantky vám doporučí ty nejvhodnější přípravky, díky kterým dosáhnete viditelných a dlouhodobých výsledků.

Těšíme se na vás!