VYZNEJTE LÁSKU DÁRKEM!

  Už jen pár dnů zbývá do jednoho z nejromantičtějších dnů v roce, kterým svátek Svatého Valentýna bez pochyby je. A i když samozřejmě lásku své milované "polovičce" můžete vyjádřit kdykoli během roku, proč si tento den neudělat naprosto mimořádný? 

  Ať už vás čeká jakýkoli program...romantická večeře při svíčkách, společné divadlo, kino nebo jenom večerní procházka, obohaťte tento výjimečný večer a udělejte radost své milé nebo svému milému v podobě opravdu hezkého a voňavého dárku. Není nic jednoduššího. Stačí si jen vybrat z naší pestré valentýnské nabídky, kde tentokrát najdete i pár novinek. 

        

   

  Vůně romantiky 
  Romantika každým coulem! Dvě vůně, které si každá dívka zamiluje! Svůdná a přitažlivá? Přesně taková je Double Nature Sexy! Provokativní a smyslná směs kafírové limety, ovoce a vzácných dřevin vyjadřuje kouzlo mladé ženy, kterému žádný muž neodolá.
  A jaká je Double Nature Tender? Dokonalé kouzlo nevinnosti! Krásná, mladá, usměvavá. Lákavá kombinace květů bílé třešně zvýrazněná hravým ovocným aroma.

              

   

  Chcete něco výjimečného pro opravdu výjimečnou ženu?

  Pak je tu úžasná vůně Pastel Mysteria. Inspirovaná stíny v zahradě vrhané  měsíčním svitem, tajemně krásná  a přirozeně smyslná. Tajemná hra půlnoční temnoty a stínů  vrhaných měsíčním světlem  vytváří překrásné rozkvetlé květiny. Pastel Mysteria ztělesňuje eleganci, tajemství a smyslnost ženy.

   Pro ženu, která je záhadně krásná a přirozeně smyslná. Prožijte půlnoc v zakázané  zahradě, kde jsou tajemství skryta ve tmě prosvětlené měsíčním svitem. Tentokrát k vůni dostanete navíc řasenku Curl Luxe zdarma jako dárek. 

   

   

   

  Dokonalá manikúra ve dvou krocích

  Pro jedinečný romantický večer při svíčkách vám krom toho správného člověka vedle sebe  rozhodně nesmí chybět červená rtěnka a dokonalá manikúra. Vsaďte na naší novinku v podobě gel lakové manikúry Beyond Brilliant. Pokročilá Pro-UV technologie umožňuje aktivovat účinné látky pomocí přirozeného denního světla, aniž by byla k zaschnutí barvy potřeba lampa. Tento unikátní systém vám zajistí dlouhotrvající a zářivou barvu a to jen ve 2 snadných krocích. 

     

   

   

  A co takhle něco voňavého "PRO NĚHO"?

  Je legendární! Oslavte vašeho muže jako hrdinu! Je vždy všude tam, kde má být a kde je potřeba, aby poskytl lásku, inspiraci a podporu. Vůně Legend Hero inspirovaná ochranitelskými a láskyplnými city, které jsou spojené s každým opravdovým mužem. Nyní navíc s dárkem v podobě tuhého deodorantu Aquatique. 

  Pokud chcete něco exkluzivního, zkuste novou vůni Xclusive. Ta je jako dělaná pro mladého může, který je směle neodolatelný a žije život naplno, jako kdyby nebylo žádné zítra. Má charizma, objevuje se na každém „guest“ listu a je vždy v prvních řadách. To je ten muž, kterého chce mít každá žena po svém boku. Vyzařuje z něj sebevědomí a sebejistota a využívá všech exkluzivních možností, které život nabízí. 

                          

   

   

  Ještě pořád se nemůžete rozhodnout? 

  Vyzkoušejte některou z voňavých tělových sad, kterou si užijete oba dva. Společně! Taková tělová péče Sugar & Spice s vůní muškátového oříšku, zázvoru a smetany je pro dlouhé, zimní a romantické večery ve dvou jako dělaná. Nebo si můžete dopřát domácí lázně v podobě Sady s brazilským pomerančem a zázvorem, která vás skvěle naladí, dodá vnitřní klid, harmonii a osvěží tělo i ducha.   

   

   

  Nenašli jste, co jste hledali? Kompletní Valentýnskou nabídku najdete zde.

   

  Přejeme Vám šťastného a zamilovaného Valentýna :)

   

  Váš Tým Jafra Cosmetics