JAK UDRŽET PLEŤ ZDRAVOU PŘES ZIMNÍ OBDOBÍ

   

  Během zimního období se pleť více vysušuje a je mnohem více náchylná k poškození. Můžou za to nízké teploty a také nízká vlhkost vzduchu. V laboratořích Jafra Cosmetics se podařilo přijít na to, jak udržet pleť zdravou a pružnou i přes zimní období. Díky tomu vznikla nová řada produktů Royal Jelly Ritual.

   

  Royal Jelly Ritual

  Podařilo se nám identifikovat klíčovou součást mateří kašičky tzv. royalactin, který je považován za tajemství mimořádné dlouhověkosti včelích královen a který jsme přidali do našich nejnovějších produktů královské řady Royal Jelly Ritual. Každý produkt této kosmetické linie je navíc „nabitý“ směsí pokrokových aktivních látek – mateří kašičkou, ayurvédskými rostlinnými výtažky a vitamíny.

   

  V zimě nejvíce pociťujeme napnutí pleti, zčervenání, šupinatění až pálení. Po použití navazujících kroků péče řady Royal Jelly Ritual se pleť rychle změní v jemnou, hydratovanou, zklidněnou, zdravou. A zima se pro vás rázem změní v radostné období.

   

  Přípravky Royal Jelly Ritual navíc výrazně urychlují omlazení pokožky, zpomalují proces stárnutí a pomáhají udržet mladistvý vzhled pleti. Jsou vhodné pro všechny typy a stavy pleti v jakémkoli věku. Součástí řady Royal Jelly Ritual je i kosmetický přístroj pracující s moderní sonickou technologií, která je až 10x účinnější než běžné čištění pleti pomocí konečků prstů.

   

  Péče o celé tělo

  Královská linie Royal Jelly pomůže nejen pleti, ale celému tělu dosáhnout správné funkce kůže, vyřeší dostatečnou ochranu hlavně v zimním období a podpoří zrychlenou regeneraci po zátěži při změně klimatických podmínek a teplotních výkyvů. Dobře si poradí s nestandardními projevy, jako jsou rozšířené žilky, velké póry, ekzémová ložiska a podobně. Využijte mimořádnosti objevu nové královské linie a vyberte si péči přímo pro vás.

   

  Potřebujete poradit v péči o vaše tělo nejen během zimního období? Zaregistrujte se na našich stránkách, nebo vyberte ve svém regionu přímo odborného poradce, který vám pomůže. Můžete využít i odbornou poradnu přes internet.