Kategorie výrobků

Péče o pleť pro muže JF9 CHROME

 

Doby, kdy muži používali na svou pleť jen vodu a mýdlo, jsou již dávno pryč. Dnes již cca. 80 % mužů používá - alespoň příležitostně - krémy na obličej, tělo a ruce. Většina z nich tajně používá tuby a kelímky svých žen. 


Stále více mužů však touží po tom, mít svou vlastní, speciální péči. Mají k tomu velice dobrý důvod: zatížení pleti neustále narůstá a s tím rostou i požadavky na její ochranu a péči. A my tuto ochranu a péči pro muže můžeme nabídnout! Samozřejmě zůstáváme věrni principům, které dělají naši základní a doplňkovou péči o pleť tak úspěšnou. 

Neobyčejná účinnost našich výrobků je založena na špičkových vědeckých a vývojových znalostech odborníků v našich laboratořích. Přírodní hydratační faktory, obsažené rostlinné látky a vitamíny vysoce namáhanou mužskou pleť osvěžují a chrání. Zajišťují dokonalé napětí, svěžest a odolnost. Neobsahují obvyklé olejové formy – obsažené přírodní látky na sebe rozhodně upozorní svojí jemností a příjemnou vůní.

Proč potřebují muži svou vlastní, speciální péči o pleť ? 
Zaprvé proto, že mají něco, co ženy nemají - vousy. Tyto vousy muž pronásleduje ostrými zbraněmi většinou každý den. Přitom je pleť trvale silně drážděna až k pocitům pálení a napínání, někdy také krvácí. 
Zadruhé jsou jejich pleť, tkáň a hormonální pochody typicky mužské. 
A nakonec - mají svoji hlavu, proto upřednostňují konzistence, jednoduché použití a design těchto výrobků. Je to zcela zřejmé - chceme-li mít u mužů úspěch, musíme na vše výše uvedené brát ohled. 

Těmto zásadám jsme zůstali věrni i u této naší linie pro muže. Každý jeden výrobek z naší linie má své specifické vlastnosti, přesto jsou navzájem tak dokonale sladěny, že dohromady poskytují opravdu špičkovou péči pro každodenně holený mužský obličej, zajišťují přísun vlhkosti, uklidňují pleť, chrání ji před škodlivými účinky životního prostředí a slunečního záření a účinně pomáhají v boji proti vráskám. Muž, který naše výrobky denně používá, dává své pleti tu nejlepší možnou péči. A navíc má styl.