Kategorie výrobků

ADVANCED DYNAMICS

S JAFRA COSMETICS nyní vstupujete do nové éry péče o pleť. Kosmetická linie ADVANCED DYNAMICS kombinuje ty nejúčinnější přírodní složky z celého světa s nejmodernějšími technologiemi. Výsledek: kosmetické výrobky, které se přizpůsobují individuálním požadavkům pleti.

 

Ať už Vaše pleť vykazuje nízkou hladinu vlhkosti, nebo má vysoký obsah mastnoty, případně oboje, ať je vyvážená nebo citlivá, JAFRA má pro Vás vždy řešení v podobě jednoduché, tříkrokové kosmetické péče.

 

Hýčkejte a zkrášlujte svoji pleť kosmetickými výrobky, jež omlazují pleť prostřednictvím převratné technologie GLYCOSCIENCE, poskytují jedinečnou ochranu pomocí patentované technologie Advanced INTELLISHIELD+ a obsahují exkluzivní rostlinné Advanced SMART komplexy stavějící na již 5000 let existující osvědčené ayurvédské vědě o rostlinách.

 

Spolehněte se na kombinaci technologie a přírody.
 

Inovace:

 

GLYCOSCIENCE

Glycoscience je věda o cukrech, jejich multifunkční roli v mezibuněčné komunikaci a jejich přínosu v kosmetice. Výrobky ADVANCED DYNAMICS poskytují cílenou dodávku "dobrých" cukrů, tzv. glykanů, které jsou získány z rostlinných výtažků a fermentovaných rostlin. Glykany pomáhají obnovit komunikaci mezi jednotlivými vrstvami kůže, vedou tak k produkci kolagenu a eliminují glykaci - proces, který poškozuje strukturu kůže a urychluje její stárnutí.

 

Glykace

Jedná se o chemickou reakci, při které se cukry v krevním oběhu vážou na molekuly bílkovin a vytvářejí tak nové konečné produkty glykace zvané AGEs. Nejvíce ohroženy jsou v případě glykace kolagen a elastin, bílkovinná vlákna, která tvoří základ kožních buněk. Ve zdravé kůži jsou tato vlákna pevná a elastická, umožňující kůži se hýbat, napínat a vracet se do původní podoby. Přirozeným stárnutím a vlivem UV záření však dochází ke snížení pružnosti kůže. Když k tomu ale přidáme zvýšenou konzumaci cukrů, může vlivem glykace docházet k procesu stárnutí mnohem dříve a s věkem se pak významně urychluje. Kvůli tomu pak pokožka rychle ztrácí pružnost, odolnost, ochabuje, je náchylnější na vznik vrásek, výskyt zánětů i poškození UV zářením.

 

 

ADVANCED INTELLISHIELD+

Vaše druhá kůže

JAFRA představuje ADVANCED INTELLISHIELD+, technologické umělecké dílo, jehož předlohou je sama kůže a její přirozené funkce.

 

ADVANCED INTELLISHIELD+ je neviditelná „druhá kůže“, která chrání vlastní pleť před škodlivými vlivy znečištěného životního prostředí, měnících se klimatických podmínek a podmínek životního prostředí. Tato „druhá kůže“ je jako otevřená prodyšná síť. Pleť tak může přirozeným způsobem dýchat a dovoluje dalším účinným látkám rozvinout svůj účinek na ni samotnou.

Vysoce účinný ADVANCED INTELLISHIELD+ je výsledkem kombinace TŘÍ fascinujících ingrediencí:

První je velice výjimečný druh vícebuněčné červené mořské řasy žijící ve velkých hloubkách. Tato řasa dokáže vytvářet speciální membrány, které ji chrání před extrémně tvrdými životními podmínkami panujícími v těchto podmořských hloubkách.

Druhou je biotechnologicky vyvinutý polysacharid vytvářející trojrozměrnou síť, která na sebe bere úlohu a chová se jako „druhá kůže“. Vytvořený film je jakousi propustnou ochrannou pavučinou, která stále umožňuje pokožce dýchat a dalším speciálním ingrediencím plnit své specifické funkce.

Třetí a zcela novou ingrediencí je výtažek z Cistus Incanus, přírodního antioxidantu, který pomáhá minimalizovat poškození struktury DNA.
 

AYURVÉDA

JAFRA DYNAMICS objevuje prastarou moudrost ayurvédy, vědy o zdravém a dlouhém životě. Tisícileté tradiční učení pocházející z Indie má za úkol vytvářet rovnováhu mezi přírodou a vnitřní lidskou energií.

Ayurvéda poskytuje smyslový zážitek prostřednictvím rostlinných složek, jejichž blahodárné účinky jsou prověřeny více než 5000 lety používání.

 

JAFRA DYNAMICS aplikuje zdokonalené poznatky ayurvédy do revoluční technologie s cílem podtrhnout přirozenou ženskou krásu.Dokonalá péče pro každou pleť

Receptury ADVANCED DYNAMICS jsou přizpůsobené specifickým stavům pleti. Pro každý stav byl exkluzivně pro JAFRA COSMETICS vyvinut individuální systém obsahující speciální komplexy účinných látek.

 

Každý z komplexů Advanced HydraSMART, Advanced EqualSMART, Advanced ControlSMART a Advanced SensiSMART se zaměřuje na specifické potřeby příslušného stavu pleti.

 

Tyto komplexy účinných látek vycházejí z poznatků ayurvédy. Každý komplex obsahuje směs účinných látek z ayurvédských rostlinných výtažků.

 

 


Čtyři nové kosmetické řady

ADVANCED DYNAMICS HYDRATING, ADVANCED DYNAMICS BALANCING, ADVANCED DYNAMICS MATTIFYING a ADVANCED DYNAMICS SOOTHING jsou názvy nových kosmetických řad linie ADVANCED DYNAMICS.


ADVANCED DYNAMICS HYDRATING

Kosmetická řada vytvořená s cílem zcela vyhovět potřebám pleti s nízkou hladinou vlhkosti.

Obsahuje exkluzivní Advanced HydraSMART komplex, který pleť nekompromisně hydratuje a současně zabraňuje ztrátě vlhkosti. Zanechává pleť hladkou s pocitem jemnosti a hebkosti, odstraňuje šupinatění a podráždění pleti a redukuje výskyt jemných linek a vrásek.

 

ADVANCED DYNAMICS BALANCING

Kosmetická řada optimálně přizpůsobená potřebám pleti s nízkou až normální hladinou vlhkosti a normálním až zvýšeným obsahem mastnoty.

Obsahuje exkluzivní Advanced EqualSMART komplex, který obnovuje rovnováhu mezi nízkou hladinou vlhkosti a zvýšeným obsahem mastnoty. Snižuje nežádoucí lesk a výskyt jemných linek a vrásek. Výsledkem je hladká, hebká pleť s vyváženým vzhledem.

 

ADVANCED DYNAMICS MATTIFYING

Kosmetická řada speciálně vyvinutá pro čištění, osvěžení a kontrolu pleti se zvýšeným obsahem mastnoty.

Obsahuje exkluzivní Advanced ControlSMART komplex, který reguluje nadměrnou produkci kožního mazu, předchází zanícení a osvěžuje mastnou pleť. Postupem času se pleť stává méně náchylnou k tvorbě komedonů a akné a získává matnější, sjednocený vzhled. Výskyt jemných linek a vrásek je eliminován.

 

ADVANCED DYNAMICS SOOTHING

Kosmetická řada vyvinutá speciálně pro uklidnění a zjemnění citlivé pleti.

Obsahuje exkluzivní Advanced SensiSMART komplex, který snižuje podráždění a začervenání pokožky, zklidňuje a hýčká podrážděnou, stresovanou a citlivou pleť a propůjčuje jí hladší, mladší, zdravější vzhled. Současně plní i základní funkce dobré preventivní péče - hydratuje, chrání před UV zářením a redukuje výskyt jemných linek a vrásek.