Aktuální informace
K objednávce nad 1000 Kč získáte DOPRAVU ZDARMA.
K objednávce nad 2000 Kč získáte DOPRAVU ZDARMAATRAKTIVNÍ DÁREK.

KOSMETICKÁ KONZULTANTKA

Zajímá vás svět kosmetiky a líčení? Komunikujete ráda s lidmi? Chcete se dále rozvíjet a dělat práci, která Vás opravdu baví? Přidejte se k nám!

Kosmetická značka s šedesátiletou tradicí hledá ženy a dívky na pozici KOSMETICKÁ KONZULTANTKA.

Náplň práce:

•             poradenství v oblasti péče o pleť a líčení

•             konzultace a diagnostika pleti

•             aktivní nabídka kosmetických přípravků

•             poskytování zákaznického servisu a péče o klienty

•             možnost kariérového postupu na manažerskou pozici

Požadujeme:

•             zájem o kosmetiku

•             příjemný vzhled a vystupování

•             komunikační a prezentační dovednosti

•             pozitivní přístup a týmového ducha

•             ochotu dále se vzdělávat a rozvíjet

Nabízíme:

•             perspektivní práci pro prestižní kosmetickou společnost

•             odborné školení a zaučení v oblasti kosmetiky, péče o pleť a líčení

•             příjemný a dynamický kolektiv

•             zázemí široké sítě firemních kosmetických studií

•             možnost osobního rozvoje a profesního růstu

•             zajímavé finanční ohodnocení a motivační systém prodejních odměn

•             pružnou pracovní dobu

•             práci na ŽL (vhodné i jako vedlejší pracovní činnost)

Jiná sdělení:

V případě zájmu o uvedenou pozici nás kontaktujte na job@studio.cz.

Do předmětu e-mailu napište "KOSMETICKÁ KONZULTANTKA" a uveďte lokalitu (okres).