STUDIO VISAGE

Vážené dámy, slečny, vážení pánové

V roce 1956 začal ve slunné Kalifornii ve městě Malibu mladý pár Jane a Frank Dayovi zdokonalovat staleté tajemství péče o krásu.

Spojením nejmodernějších technologií a prastarého ayurvédského učení tak vznikla jedinečná kosmetická linie JAFRA, která vyniká mnoha přednostmi:

1. obsah účinných transportních systémů (liposomů a mikročástic) k zajištění hloubkového působení přípravků

2. obsah ayurvédských bylin s harmonizujícím a ozdravujícím účinkem

3. zakomponování patentované membrány Intellishield, jejímž specifikem je ochranná a antioxidační funkce (tzv. druhá kůže)

 

Pokud nevíte, jak pečovat o pleť, jaký používat krém, jakou masku nebo pokud se Vám nelíbí stav Vaší pleti, přijďte k nám do Studia Visage!

Provedeme kosmetickou analýzu prostřednictvím dotazování a s pomocí ultrazvukového přístroje. To nám pomůže odhalit příčiny některých kožních problémů. Následným správným zvolením přípravků ke každodennímu použití jsme schopni stabilizovat, popřípadě zcela vyřešit některé problematické stavy Vaší pleti.

Zaměřujeme se na prevenci nestandardních projevů a dostatečné vysvětlení všech možností pro správnou funkci a ochranu kůže.

Prvotní aplikace přípravků, následné kontroly pleti a poradenství v našem studiu zcela ZDARMA!

Vyzkoušejte výrobky, které se individuálně přizpůsobí každému stavu pleti a ochrání ji jako druhá kůže před škodlivými vlivy životního prostředí, měnícími se klimatickými podmínkami, smogem a kouřem.

Přijďte vyzkoušet úžasnou kosmetiku JAFRA. My Vám poradíme a vytvoříme program péče na míru Vaší pleti tak, abyste byly spokojené.

Přijďte si odpočinout a načerpat nové informace a odborné rady do našeho Studia Visage!

Budu se těšit na setkání s Vámi

 

Ing. Petra Išová

okresní manažerka